Klucze. Policjanci zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie marihuanę i amfetaminę

19-letni mieszkaniec gminy Klucze, który został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Kluczach usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w ubiegłą niedzielę tj. 21 października 2018 roku po godzinie 16 w Kluczach. Podczas patrolu funkcjonariusze z miejscowego komisariatu zauważyli czterech mężczyzn, którzy na widok policjantów nagle zaczęli się nerwowo zachować. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest tego powodem. Podczas kontroli osobistej u jednego z mężczyzn w saszetce tzw. „nerce” funkcjonariusze znaleźli zielony susz roślinny, biały proszek i metalowy młynek. Z uwagi na to, iż istniało podejrzenie, że 19-letni mężczyzna mógł mieć przy sobie środki zabronione prawem, został on zatrzymany i doprowadzony na komisariat. Przeprowadzone badanie testerem wykazało, że zabezpieczone substancje, to marihuana i amfetamina.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i przyznał sie do zarzucanego mu czynu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.