Olkuszu. Zatrzymani za narkotyki

Sąd Rejonowy w Olkuszu zastosował trzy miesiące aresztu wobec 27-latka, który znęcał się psychicznie i fizyczne nad swoją rodziną. Mężczyzna został zatrzymany 8 listopada 2018 roku przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

8 listopada 2018 roku dyżurny olkuskiej komendy otrzymał informację, że w szpitalu na oddziale intensywnej terapii znajduje się 46-letni mężczyzna, który najprawdopodobniej został pobity. Ustalenia policjantów Wydziału Kryminalnego doprowadziły do zatrzymania 27-letniego syna poszkodowanego. Jak się okazało 2. listopada 2018 roku podczas awantury domowej, 27-latek pobił swojego ojca, kopiąc go po całym ciele. Stan zdrowia mężczyzny pogarszał się i po kilu dniach od zdarzenia, rodzina do chorego wezwała pogotowie ratunkowe.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, 27-letniemu mężczyźnie przedstawiono zarzut z art. 207 kodeksu karnego tj. znęcania się nad rodziną. Jak ustalili policjanci, zatrzymany nie tylko znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem, ale także nad babcią, z która mieszkał.

9 listopada 2018 roku Sąd Rejonowy w Olkuszu zastosował wobec 27-latka trzy miesiące aresztu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.