Starosta Olkuski wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej ogłasza pierwszy przetarg ustny ograniczony na oddanie w użytkowanie wieczyste nieruchomości Skarbu Państwa.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość położona w Jaroszowcu, składająca się z działek nr 39/4 o pow. 0,2113ha i nr 40 o pow. 1,7244ha, ujawniona w księdze wieczystej KR1O/00044108/1 jako własność Skarbu Państwa, wraz z usytuowanym na niej składnikiem budowlanym w postaci ogrodzenia. Nieruchomość nie posiada dostępu do drogi publicznej w związku z czym jej sprzedaż nastąpi w trybie przetargu ustnego ograniczonego do użytkowników wieczystych nieruchomości przyległych tj. Saint Gobain Polska Spółka z o.o. oraz Saint Gobain Innovative Materials Polska Spółka z o.o.
Więcej informacji o przetargu oraz regulamin przetargu w załącznikach.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.