Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

100 litrów krwi na 100-lecie Policji

W tym roku Polska Policja świętuje 100 rocznicę powstania. Ten wyjątkowy jubileusz obchodzony jest na wiele sposobów. Z tej okazji na terenie województwa małopolskiego organizowana jest akcja krwiodawstwa „100 litrów krwi na 100-lecie Policji”. W działania te włączyli się również kluczewscy policjanci, którzy wspólnie z dyrekcją Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach postanowili uczcić tę okrągłą rocznicę.

Akcję, na terenie Szkoły Podstawowej w Kluczach zorganizowano we współpracy z funkcjonariuszami z miejscowego komisariatu Policji. W taki oto sposób policjanci postanowili uczcić, nie tylko okrągłą rocznicę powstania Państwowej Policji, ale i podzielić się życiodajnym płynem z tymi, którzy go najbardziej potrzebują. Do akcji przystąpili policjanci, nauczyciele, strażacy i mieszkańcy. Dzięki tym osobom udało się zebrać blisko 9 litrów krwi.

Składamy serdeczni podziękowanie wszystkim, którzy zaangażowani były w akcje.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.