Nietrzeźwy z zakazem prowadzenia pojazdów w rękach olkuskiej drogówki

Ponad 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca, którego w weekend zatrzymała do kontroli olkuska drogówka. 35- latek poza prowadzeniem w stanie nietrzeźwości miał czynny zakaz prowadzenia pojazdów, orzeczony przez sąd do 2020 roku. Mieszkaniec Kosmolowa odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do wyroku sądu.

W piątek ( 12.04.19r.) w miejscowości Sieniczno funkcjonariusze Wydziału Ruchu drogowego w Olkuszu zatrzymali do rutynowej kontroli 37-letniego kierowcę. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu – badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Ponadto podczas sprawdzeń w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna popełnił jeszcze jedno przestępstwo, jechał samochodem mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz mieszkaniec Kosmolowa odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do wyroku sądu.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.