W doniczkach na balkonie uprawiali konopie

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 25 lat, którzy wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadali środki odurzające i w miejscach zamieszkania uprawiali konopie indyjskie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty w tej sprawie.

W poniedziałek funkcjonariusze zajmujący się przestępczością narkotykową postanowili sprawdzić 24-letniego olkuszanina, co do którego mieli podejrzenie, że może posiadać środki odurzające. Przypuszczenia policjantów sprawdziły się. Podczas przeszukania mieszkania meczyzny, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 20 gram marihuany, niewielkie ilości amfetaminy a także 2 krzaki marihuany. Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do policyjnego aresztu. Następnego dnia tj. 17 lipca br. funkcjonariusze przeszukali kolejne mieszkanie – 24 letniego olkuszanina. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli i zabezpieczyli marihuanę i krzaki konopi indyjskiej, które mężczyzna uprawiał w plastykowych wiaderkach na swoim balkonie.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii tj. posiadania środków odurzających i uprawy konopi indyjskiej. Ponadto 24-latek usłyszał dodatkowo zarzut posiadania substancji psychotropowej.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.