Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Marka Xiaomi przebojem weszła na polski rynek oferując wysokiej jakości urządzenia mobilne w konkurencyjnych cenach. To właśnie cena telefonów, takich jak Redmi Note wzbudza najwięcej zamieszania. Fani chińskiej marki uważają, że smartphone Xiaomi to najlepsze telefony w swojej klasie, podczas gdy jej przeciwnicy są zdania, że tania „chińszczynza” nie może być lepsza od produktów znanych i cenionych na europejskich rynkach marek. Nie zważając na opinie jednych i drugich Xiaomi Redmi Note zaspakaja potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników urządzeń mobilnych. Jak to możliwe?

W dzisiejszym artykule przedstawiamy telefon Xiaomi Redmi Note 5, który został okrzyknięty najlepszym modelem w swoim przedziale cenowym. Czy „chińczyk” spełni także Twoje oczekiwania? Jeśli zastanawiasz się na zakupem nowego smartfona i nie jesteś pewien, czy warto inwestować w modele chińskiej marki.

Energooszczędny telefon

Największą bolączką większości użytkowników urządzeń mobilnych jest zbyt szybkie wyładowywanie się baterii. Redmi Note oferuje baterię o pojemności 4000 mAh, która gwarantuje wygodne użytkowanie telefonu niezależnie od liczby aktywnych aplikacji. Dodatkową zaletą aż tak pojemnej baterii jest fakt, iż w stanie czuwania smartfon może wytrzymać nawet do 19 dni, co jest bardzo dobrą informacją dla osób, które podróżując nie korzystają zbyt wielu aplikacji i cenią sobie pracę na trybie oszczędnym urządzenia. Pojemny akumulator to nie jedyna zaleta modelu Xiaomi Redmi Note 5. Drugą jest duży ekran 5,99” Full HD+ o proporcjach 18:9. Ramka ekranu została zmniejszona do absolutnego minimum, dzięki czemu ekran jest duży i pozwala na znacznie bardziej komfortowe użytkowanie funkcji video telefonu – Redmi Note to doskonałe urządzenie do mobilnego oglądania filmów oraz korzystania z innego typu rozrywki. Dla wielu użytkowników dodatkową zaletą urządzenia są zaokrąglone rogi telefonu, które nadają urządzeniu eleganckiego wyglądu, a jednocześnie pozytywnie wpływają na wyświetlaną na ekranie urządzenia zawartość.

Doskonała alternatywa dla aparatu fotograficznego

Wśród licznych zalet „chińczyka” na uwagę zasługuje także wyposażenie telefonu, w szczególności aparaty fotograficzne umożliwiające wykonywanie profesjonalnych zdjęć w bardzo wysokiej rozdzielczości. Urządzenie posiada bardzo dobry aparat główny z obiektywami 12 i 5 Mpix oraz specjalny aparat fotograficzny do robienia selfie. Kamera selfie ma rozdzielczość 13 Mpix, podczas gdy wbudowana lampa LED pozwala na wykonywanie dobrych zdjęć również przy naprawdę słabym oświetleniu. Dodatkową zaletą wskazywaną przez wielu użytkowników urządzenia jest tryb upiększania, który umożliwia wykonanie korekty zdjęcia po jego wykonaniu – tzw. tryb upiększania pozwala usunąć ze zdjęć wszelkie niepożądane cienie, jak również poprawić swój wygląd.

Bogaty wybór urządzeń

Smartphone Xiaomi Redmi Note 5 jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Użytkownicy mogą wybrać spośród aż pięciu wersji kolorystycznych – dostępne są urządzenia różowe, czarne, czerwone, niebieskie, a nawet złote. A jakby to nam nie wystarczyło, możemy jeszcze skorzystać z kilku wariantów dostępnej pamięci wewnętrznej. W standardzie w sklepie Xiaomi w Warszawie możemy znaleźć urządzenia z wbudowaną pamięcią o pojemności 32GB i 64GB. Zróżnicowanie dostępnych modeli sprawia, że każdy użytkownik z łatwością może znaleźć urządzenie odpowiadające swoim potrzebom i oczekiwaniom.

Redmi Note - telefon dla wymagających