Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 33-latka

33-latek, który został zatrzymany przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu był poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. W trakcie legitymowania policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

W poniedziałek tj. 6 maja br. w Olkuszu na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego policjanci wylegitymowali mężczyznę, wobec którego mieli podejrzenia, że może on posiadać narkotyki. W trakcie sprawdzenia 33-latka w policyjnym systemie, okazało się, że mężczyzna figuruje jako osoba poszukiwana do zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas kontroli kryminalni znaleźli przy nim ponad 5 gramów marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 7 maja br. usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do zakładu karnego.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.