Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Już od dzisiaj na nowo zabrzmiał szkolny dzwonek. Razem z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zaczął obowiązywać nowy, powakacyjny rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Z dniem dzisiejszym wprowadzone zostały zmiany w rozkładach jazdy części linii autobusowych, polegające głównie na przywróceniu kursów realizowanych w dni nauki szkolnej. Wprowadzone zostały również zmiany czasów odjazdów poszczególnych linii: PS, Ż, ZZ, ZP, BP, G, SŁ, 460, 466, 467, 470, 473, 474. Dodatkowo mieszkańcy Krzywopłot będą mogli od dzisiaj skorzystać z dwóch nowych dodatkowych kursów realizujących połączenia do Olkusza przez Jaroszowiec, Klucze. Linia Ż po zakończonym remoncie ul. Słonecznej w Żuradzie ponownie obsługuje przystanki usytuowane przy tej ulicy.

Warto sprawdzić szczegółowe rozkłady jazdy na naszej stronie internetowej oraz na tabliczkach przystankowych do czego serdecznie wszystkich Państwa zachęcamy.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.