W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w Evencie, który odbędzie się 9 września 2023 r. godz. 10.00 na Stadionie Sportowym w Olkuszu, przy ulicy 29 – Listopada 10. Podczas tego wydarzenia fundacja RES SACRA MISER będzie gromadzić środki na rzecz dzieci z dysfunkcjami.

W tym dniu na stadionie zagrają w piłkę nożną 4 drużyny – funkcjonariusze i  pracownicy: Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, Państwowej Straży Pożarnej w  Olkuszu i Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu. Zmagania sportowe rozpoczną się o godz. 10.15. Mecz o 3 miejsce przewidziano o godz. 12.30, mecz finałowy około godz. 13.30. Po zakończonych meczach około godziny 14.30 nastąpi uroczyste wręczenie pucharów. To sportowe przedsięwzięcie odbywa się na rzecz małego dziecka - syna naszego kolegi, policjanta Komendy Powiatowej Policji  w Olkuszu Nikosia, który potrzebuje sprzętu na leczenie i rehabilitację.

Ważnym punktem tego programu będzie bieganie, chodzenie, jazda na rowerze wokół stadionu i na bieżni. Za każde okrążenie uczestnika, sponsor wpłaca na rzecz fundacji, a tym samym dzieci z dysfunkcjami określone środki. Serdecznie zachęcamy rodziny do udziału w tym wydarzeniu.

 

Pliki do pobrania

  • 15.24 KB