OLKUSZ: Zdolni i Skromni — „Da się zrozumieć”

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia OLKUSZ: Zdolni i Skromni — „Da się zrozumieć”

Ta wesoła ekipa — Ewelina (Sztefa), Łukasz (Brajan), Olga (blondynka z kabaretów) i Andrzej (przystojniak z telewizji) — wraca w trasę z nowym programem pełnym świeżych skeczy, piosenek i komediowych zaskoczeń. Zapowiada się wieczór głośnego śmiechu i opowieści bliskich codzienności. Wpadnijcie na pokaz energii i dystansu!

Kiedy i gdzie będzie „Da się zrozumieć” (Zdolni i Skromni)

6 maja 2026 (środa), godz. 17:30
Miejsce: MOK Olkusz (MOK Olkusz)
Informacje o biletach: brak danych w opisie wydarzenia — sprawdź w kasie MOK Olkusz lub na oficjalnych kanałach MOK.

O czym jest „Da się zrozumieć” — opis programu

W tym programie wszystko będzie nowe: skecze nowe, piosenki nowe, zapowiedzi nowe. Zdolni i Skromni nie oszczędzają niczego — będą żartować, szaleć i bawić do ostatniej kropli śmiechu. W klasycznym dla nich stylu pojawi się co najmniej jeden śląski skecz o przygodach Sztefy i Brajana.

Główny motyw wieczoru to próba zrozumienia — w czasach podziałów i nieporozumień grupa pokazuje, że da się zrozumieć drugiego człowieka, niezależnie od pochodzenia, zawodu czy poglądów. („Da się zrozumieć” — po śląsku: połonaczy się to.)

  • Co warto zobaczyć: nowe skecze i piosenki oraz interakcje z publicznością — to typowy miks Zdolnych i Skromnych, który potrafi zarówno rozśmieszyć, jak i skłonić do refleksji.
  • Dla kogo: osoby szukające lekkiej, lokalnej rozrywki z dużą dawką humoru i obserwacji życia codziennego.

Organizator miejsca: MOK Olkusz.

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia