Bluzy dla dziewczynek rozpinane czy kangurki? Co wybrać?

Każda mała dziewczynka chce wyglądać modnie. Jeśli strój jest dodatkowo wygodny, możesz cieszyć się, że połączyłaś przyjemne z pożytecznym. Ważnym wyborem są przede wszystkim bluzy, które jesienią i zimą chronią nasze dziecko przed chłodem, zarówno na zewnątrz, jak i w warunkach domowych.

Co to są bluzy kangurki?

Możemy spotkać różne kroje bluz. Najbardziej popularne są bluzy z kapturem, choć oczywiście istnieją także bluzy dla dziewczynek bez kaptura, które są nieco wygodniejsze, jeśli dziecko zakłada je pod kurtkę. Tak naprawdę, spośród wielu wzorów bluz dla dziewczynek możesz wybierać dowolnie. Różnego rodzaju modne bluzy dla dziewczynek ze sklepu smilegirls.pl sprostają gustom nawet najbardziej wybrednego klienta. Sklep oferuje zarówno bluzy z kapturem, jak i bez.

Jednymi z najciekawszych rodzajów bluz są kangurki. Czym się charakteryzują? To bluzy, które – na wzór stereotypowego kangura – posiadają w kieszonkę z przodu. Najczęściej jest to jedna, duża, kwadratowa kieszeń, choć zdarza się także, że ma ona także łagodne, półokrągłe zakończenie. Bluzy kangurki są wygodne i często wybierane. Do kieszeni można schować rączki w chłodne dni, a w razie potrzeby przetrzymywać potrzebne rzeczy.

Bluzy dla dziewczynek rozpinane, czy kangurki?

Oprócz kangurek, często wybieraną opcją są bluzy rozpinane. Taki krój jest bardzo wygodny i sprawdza się jako „narzutka” lub dodatek na różnego rodzaju bluzki, a nawet T-shirty. W kontekście bluzy dla dziewczynek, opcja rozpinana będzie bardziej uniwersalna, ponieważ pozwala na regulowanie temperatury powietrza. Taką bluzę można nosić zarówno wiosną, jak i zimą. Jeśli spytać, co jest lepsze, bluza rozpinana, czy kangurka, zdania z pewnością będą podzielone. Są dziewczynki, które będą szaleć za kangurkami (zwłaszcza jeśli lubią filmy animowane o zwierzątkach), są również takie, które stawiają na praktycyzm i wskażą rozpinane bluzy jako swój ulubiony element garderoby.

Najmodniejsze kolory bluzek dla dziewczynek

Ubranka dla dzieci mogą występować w całej palecie barw. Stereotypowe podejście, w którym róż dla dziewczynek gra pierwsze skrzypce, dawno odeszło do lamusa, jednak nadal wiele dziewczynek szaleje na punkcie różowego. Warto podsuwać naszej pociesze różne odcienie tego koloru – takie jak koral czy kolor łososiowy. Pięknie wyglądają bluzy niebieskie, na przykład w kolorach pastelowych, a także barwa miętowej zieleni. Często wybierane są także fiolety czy czerwienie.

Ciekawa jest również klasyczna paleta barw, która proponuje wybór ubrań dla dziewczynek w kolorach kawy z mlekiem czy beżu. Co prawda kolory takie kojarzą się raczej z poważnymi dorosłymi osobami, ale odpowiednio zaprojektowane ubrania w tych kolorach mogą prezentować naprawdę oryginalny efekt w kontekście ubrań dla małych dziewczynek. Zawsze warto jednak podpytać o ulubione kolory nasze dziecko i pozwolić mu wybrać barwę bluzy, którą będzie nosić.