Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Karolina Paś, wychowanka Pracowni Muzycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu, znalazła się w finale Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika.

Nie jest to pierwszy sukces Karoliny, która przyznaje, że śpiewa, odkąd pamięta, a w konkursach i festiwalach bierze udział od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Choćby w tym roku wyśpiewała nagrodę główną XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski”. Wciąż szuka własnego stylu, lecz jest świadoma tego, że jej przygoda ze śpiewaniem dopiero się zaczyna, przecież ma przed sobą całe życie...

karolina pas talenty malopolski 2017 www

Wiesław Baran, instruktor nauki  śpiewu w MOK Olkusz, jest bardzo dumny ze swej utalentowanej uczennicy. Podczas eliminacji do finału XXIV Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek, które odbyły się 11 grudnia w Dąbrowie Górniczej, dwie osoby, w tym Karolina Paś, zaśpiewają w styczniu w finale. Koncert Galowy przewidziany jest na 14 stycznia 2018 r. o godz. 16.00 w Będzinie, nazywanym Stolicą Polskiej Kolędy, na os. Syberka w Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu, ul. Bp Adama Śmigielskiego 2.