Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Jak co roku Burmistrz Miasta Bukowno zaprasza miłośników dobrej zabawy do skorzystania z dodatkowej bezpłatnej komunikacji uruchomionej specjalnie z okazji zaplanowanych na najbliższy weekend Dni Bukowna 2018. Przy naszej współpracy został przygotowany rozkład jazdy dodatkowych autobusów, które umożliwią Państwu dogodny przyjazd jak i powrót z koncertów i imprez plenerowych zaplanowanych 
w czasie trwania święta Miasta. 

W tym roku Burmistrz Miasta Bukowno zaplanował kursy dodatkowej komunikacji na dwa dni tj. zarówno w sobotę 16 czerwca i niedzielę 17 czerwca, aby specjalne autobusy dowoziły i odwoziły Mieszkańców tych bardziej odległych osiedli Bukowna (Podlesie, Bór Biskupi, Stare Bukowno, Wodąca, Tłukienka). 


Z bezpłatnej komunikacji na Dni Bukowna będą też mogli również skorzystać Mieszkańcy Olkusza. W sobotę o godzinie 16.30 z Olkusza, z Osiedla Młodych wyruszy specjalny autobus. Będzie jechać przez Centrum Olkusza i dalej ulicami Górniczą, Mickiewicza i Żuradzką, uda się do Bukowna przez Mazaniec. Również w niedzielę, 17 czerwca specjalny autobus będzie kursować tą samą trasą. Zmieni się natomiast godzina odjazdu na godz. 17.00.
Jak już wspomniano w autobusach dodatkowych przejazd jest bezpłatny.


Zachęcamy wszystkich Państwa do udziału w zaplanowanych przez organizatorów imprezach. Zamieszczamy również plakat specjalnie przygotowany na czas trwania Dni Bukowna zawierający rozkład jazdy bezpłatnych autobusów.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.