Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Woda stanowi ponad 60% naszego ciała. Nie dziwi zatem fakt, że jest tak potrzebnym i wręcz kluczowym dla życia i przetrwania organizmu związkiem chemicznym. Dlaczego warto pić wodę? Sprawdźmy.

Dystrybutory wody w każdej firmie - czy są potrzebne?

Każdy pracodawca zatrudniający ludzi jest zobowiązany do zagwarantowania im stałego dostępu do wody. Dlaczego tak jest? Tak, jak już wspominaliśmy woda stanowi ponad 60% ludzkiego ciała. Odwodnienie na poziomie jedynie kilku procent może spowodować znaczne pogorszenie sprawności umysłowej, a także również fizycznej. Bóle głowy, trudność w skoncentrowaniu się, to jedynie pierwsze objawy odwodnienia. Jeśli chcemy, aby nasi pracownicy mieli nie tylko komfortowe warunki pracy, ale również dobrze wykonywali swoje zadania służbowe, to zapewnienie im stałego dostępu do wody jest nie tylko naszym obowiązkiem, ale wręcz koniecznością.

Najlepszym sposobem - i jednocześnie najmniej kosztownym - jest dostarczenie swoim pracownikom wody za pośrednictwem dystrybutora. W szkołach i instytucjach publicznych coraz większą popularnością cieszą się natomiast źródełka wody pitnej.

Woda z dystrybutora - zdrowa i ekologiczna

Woda z dystrybutora nie tylko poprawi naszą koncentrację i zapobiegnie odwodnieniu, ale również pomoże usunąć toksyny i nawilży naszą skórę. To są oczywiście również właściwości każdej wody, jednak ta z dystrybutora zyskała uznanie w oczach specjalistów i posiada szereg atestów, które potwierdzają jej dobroczynne działanie na ludzki organizm.

Zdrowa i tania

Dostarczanie odpowiedniej ilości płynów do naszego organizmu jest niezwykle ważne. Zapominając o ich przyjmowaniu możemy szybko zauważyć nieprzyjemne objawy związane z odwodnieniem. Woda jest również doskonałym napojem dla osób odchudzających się. Zastąpienie nią kalorycznych soków i kaw pozwoli nam szybciej zgubić zbędne kilogramy i zwiększyć efektywność oczyszczania organizmu.

Pij wodę codziennie - co najmniej 8 szklanek. A szybko zauważysz różnicę w swoim samopoczuciu, a także sylwetce.