Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania SHARP KC-G60EUW to sprawdzony wybór dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki niemu uzyskanie dostępu do wysokiej jakości powietrza jest jeszcze prostsze!

 

Zanieczyszczone, nadmiernie suche powietrza, które może mieć również nieprzyjemny zapach nie jest pożądane w domach i mieszkaniach – aby się go pozbyć, wystarczy zakupić dobry oczyszczacz.

 

Wtedy, gdy liczy się maksymalna wydajność i skuteczność pracy, a przy tym komfort użytkowania, warto postawić na model SHARP KC-G60EUW – jeden z najmocniejszych i najnowocześniejszych w ofercie japońskiego producenta SHARP.

 

Oczyszczacz SHARP KC-G60EUW to model opracowany z myślą o używaniu w większych pomieszczeniach o powierzchni do 50 metrów kwadratowych, który oferuje sprawność na poziomie 408 m3/h. Pozwala także na wydajne nawilżanie powietrza i wyposażony jest w duży, 3-litrowy zbiornik.

 

Prezentowany model posiada funkcję inteligentnej pracy automatycznej. Dzięki zestawowi czujników, między innymi czujników PM 2,5, kurzu, zapachu, temperatury, wilgotności, światła i ruchu pozwala na dobór najlepszego trybu pracy w danej sytuacji bez potrzeby manualnego ustawiania jego parametrów.

 

Oczyszczacz SHARP KC-G60EUW wyposażony jest również w technologię Plasmacluster pozwalającą na emisję dobroczynnych jonów neutralizujących bakterie, wirusy i alergeny, dlatego to sprawdzony zakup dla alergików.

 

Urządzenie może pracować także jako klimatyzer ewaporacyjny, obniżając temperaturę powietrza w urządzeniu.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.