Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Wypadek drogowy w Bolesławiu

Policjanci wyjaśniają przyczynę i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj około godziny 6 rano na ulicy Głównej w Bolesławiu. Samochód osobowy wjechał w cysternę. Jedna osoba został ranna i trafiła do szpitala w Olkuszu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni kierowca opla zafiry z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z volvo. Ranny w wypadku został kierowca opla, który karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Olkuszu. Mężczyźnie pobrano krew do badań. Kierowca volvo był trzeźwy. Na miejscu wypadku obecny był technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez około 4 godziny. Policjanci ruchu drogowego wyznaczyli objazd na miejscowość Hutki.

Policjanci apelują o ostrożną i bezpiecznaq jazdę.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.