Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

14 czerwca w MOK-Centrum Kultury odbyło się spotkanie ze sponsorami Dni Olkusza 2019.

DSC 0325DSC 0334

Święto Srebra Dni Olkusza zapewnia dwudniową rozrywkę mieszkańcom miasta dzięki pomocy finansowej licznych sponsorów. Sama organizacja i obsługa, którą zajmuje się Miejski Ośrodek Kultury, to ciężka praca, ale bez wsparcia wielu firm święto nie miałoby takiego rozmachu i tylu atrakcji. Podkreślili to zarówno Dyrektor MOK Małgorzata Żurek, jak i Roman Piaśnik, Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz, który był gospodarzem spotkania.

DSC 0317DSC 0318

Licznie przybyli przedstawiciele sponsorów oraz szkół, stowarzyszeń i organizacji, które wniosły swój wkład w przygotowanie części artystycznej tegorocznego Święta Srebra.

DSC 0319

Piękny występ wokalistek MOK z Pracowni Wokalnej kierowanej przez Wiesława Barana wprawił wszystkich w dobry nastrój. Śpiewały Anita Szopa i Sabina Podsiadło.

DSC 0339

Po koncercie burmistrz Roman Piaśnik wręczał dyplomy, które były wyrazem wdzięczności za pomoc, dobrą współpracę, często wieloletnią, i życzliwe podejście do spraw miasta.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy sponsorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że święto naszego miasta było takie piękne.

Sponsor główny: PLAST-MET Automotive Systems sp z o.o.
sponsorzy posiłkowi: ZGH Bolesław S.A. w Bukownie, BOLTECH sp. z o.o. w Bukownie, Zygmunt Solecki PPUH Eksport-Import MALBOX w Osieku, VelvetCARE sp. z o.o. w Kluczach, FHU MAXtrans Gospodarka Odpadami w Olkuszu, INTERMAG sp. z o.o. w Olkuszu, INTERKONEKT S.C. - Paweł Barczyk, Tomasz Furman - w Wolbromiu, PSS Społem w Olkuszu, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Olkuszu, Hotel i Restauracja Victoria w Olkuszu, Drukarnia GrafPress w Olkuszu.

Pozostali sponsorzy:

IMI International sp. z o.o. w Olewinie, "Kosmo-Trans" Wojciech Piaśnik w Kosmolowie, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Olkuszu, Karolinex – Recykling – Karolina Kocyba – w Olkuszu, Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Olkuszu, Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, Bank Polska Kasa Opieki S.A. Oddział Olkusz, CREATON Polska sp. z o.o. w Olkuszu, PAKOREX, sp. z o.o., sp.k. w Osieku, Gamex PPUH – Grzegorz Żurek – w Osieku, MTD Mariusz Dziura sp.j. w Olewinie, Proferem sp. z o.o. w Olkuszu, Technika Grzewcza Mateusz Kulpa, Mateusz Koćma s.c. w Olkuszu, OTCF S.A. w Wieliczce, PHU EKO Tomasz Borecki, Adam Pasek sp.j. w Olkuszu, Zajazd „Pan Tadeusz” Karolina Brzozowska w Kogutku, Stacja Paliw Julian Kowalczyk w Olkuszu, Zakład Usług Przemysłowych „Certus” sp. z o.o. w Olkuszu, FUH UNIWERSAL Zbigniew Cioch w Zimnodole.

Patroni medialni: „Przegląd Olkuski”, „Kurier Olkuski”.

DSC 0372

DSC 0399

Po pamiątkowych zdjęciach goście obejrzeli sztukę opartą na motywach powieści Francois Rabelais „Gargantua i Pantagruel” - "Klechda w 9 stacyjach o bracie Janie Łamignacie, co w obronie opactwa i wina swą pałą wywinąwszy 13722 chłopa zdmuchnął, nie licząc kobiet i dzieci, ręce przy tym i wywijając". Sztukę, uhonorowaną Grand Prix tegorocznych Teatralii, przedstawiła grupa teatralna MOK Glutaminian Sodu.

DSC 0402DSC 0408

DSC 0410DSC 0411

Spotkanie zakończył poczęstunek przygotowany przez firmę Catering Artur Sokół.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.