Polskie ubrania dla dzieci – czy wspólne komplety dla mam i córek to strzał w dziesiątkę?

Wspólne kreacje, jak np. sukienki na wesele dla mam i córek to coś, co oglądamy już od wielu lat. Jednak koncepcję tę przeniesiono z sukcesami także na bardziej casualowe zestawy. Codzienne komplety dla mam i córek to specjalność marki TUSS – to polski producent ubrań dla dzieci z ciekawym pomysłem. Dziś wrzucimy na ruszt polskie ubrania dla dzieci od TUSS.pl i ocenimy, czy tego typu zestawy to hit, czy kit – zapraszamy!

Polskie ubrania dla dzieci – pomysł do nas przemawia…

Swobodny mix mody dziecięcej i mody dla dorosłych początkowo może irytować – co dobrego może wyjść z mieszania tak różnych światów, gdzie panują zgoła inne zasady? Okazuje się, że sama koncepcja nie jest za, można ją jednak koncertowo zepsuć, jeśli się na niej nie znamy. Producent ubrań dla dzieci TUSS.pl pokazuje, że odważne łączenie pomysłu z przemyślanym wykonaniem, daje doskonałe efekty, które nie tylko dobrze się sprzedają, ale wnoszą optymistyczne i wartościowe rzeczy do naszych domów.

Pomysłodawczyni marki TUSS zaklina w swoich kolekcjach ważne dla nas idee – przez wspólne ubrania dla dzieci i rodziców punktuje to, z czym mamy ostatnimi laty problem. A jest to brak czasu, brak dystansu, brak chęci do wspólnej zabawy, a przez to wszystko stawianie niewidzialnych murów pomiędzy światem maluchów i dorosłych. Wspólne kolekcje, jak ubranka dla dzieci street wear i ich wersje dla mam, są pretekstem do tego, żeby szukać wspólnych mianowników – spędzać razem wartościowy czas, upodabniając się do siebie, identyfikując się jako „jeden team”. To tylko tyle i aż tyle w czasach, gdy praktyczne aspekty opieki nad dziećmi przysłaniają trochę element zabawy, radości i swobody w budowaniu relacji z maluchami.

Polskie ubrania dla dzieci – potencjał wspólnej garderoby większy niż myślimy?

Czy odzież dziecięca w wersji dla mam to przypadkiem nie obciach? Na pierwszy rzut oka – trochę tak. Jednak gdy przyjrzymy się temu nieco bliżej, zobaczymy co polskie ubrania dla dzieci tej marki kryją w sobie nieco głębiej. Otóż dziecięca fantazja i radość, która zaczerpnięta jest z ubranek dla dzieci do wersji maxi, to sposób na oderwanie się od szarości dnia – to odejście od sztampy i napięcia związanego z pracą i prowadzeniem domu. Schodzimy o kilka stopni niżej, do świta dzieci, gdzie sprawy te są mniej nużące – możemy wskoczyć w wygodne zestawy i spojrzeć na chwilę na wszystko oczami dziecka. Przyznajmy się solennie – to nie jest najmocniejsza strona nas, dorosłych. Wspólne mianowniki, jakie oferuje odzież dla dzieci i mam jest doskonałą platformą do obudzenia w sobie dziecka, a także zbliżenia się do swojej pociechy.

Jeśli koncepcja do nas przemawia, ale brakuje nam odwagi, by z miejsca wybrać wspólne ubranka dla dzieci i ich wersje dla mam, może warto zacząć od czegoś mniejszego? To wspólne dodatki, jak czapki, szaliki czy kominy zimowe, może także wspólne akcenty dekoracyjne, np. jeans, koronka, a nawet drobne rzeczy, jak spinki do włosów czy torby na zakupy. Odrobina kreatywności da nam energetycznego kopa – producent ubrań dla dzieci TUSS jest tego najlepszym przykładem.