Majowe warsztaty w bibliotece pełne przygód i nauki czytania ze zwierzątkami

W Olkuszu dzieci odkrywały radość czytania podczas wyjątkowych warsztatów pełnych zwierzęcych przygód. Kreatywność i nauka poszły w parze, a mali uczestnicy poznali pierwsze słowa w niezwykłej atmosferze.
- Majowe warsztaty w Bibliotece Olkusz z magiczną podróżą po literach
- Kreatywne zakończenie majowego spotkania w olkuskiej bibliotece
Majowe warsztaty w Bibliotece Olkusz z magiczną podróżą po literach
W sobotnie przedpołudnie Biblioteka w Olkuszu tętniła życiem i dziecięcym śmiechem. Kolejna odsłona cyklu zajęć Uczymy się czytać z Biblioteką” przyciągnęła najmłodszych mieszkańców miasta na fascynującą wyprawę edukacyjną. Tym razem bohaterami spotkania były trzy energiczne kotki, które wraz z myszką, żabką i rybką towarzyszyły dzieciom podczas pełnej emocji podróży po świecie liter i słów.
Podczas zajęć maluchy nie tylko bawiły się, ale też uczyły rozpoznawać i czytać proste wyrazy takie jak: kot, mysz, żaba oraz ryba. Po intensywnych przygodach mali odkrywcy pomogli zmęczonym zwierzątkom odnaleźć drogę do ich domków, co było doskonałą okazją do praktycznego utrwalenia nowo poznanych słów.
Kreatywne zakończenie majowego spotkania w olkuskiej bibliotece
Na finał warsztatów dzieci chwyciły za kredki i rozpoczęły twórczą zabawę rysowały zwierzątka rozpoczynające się na literę K. Ta część zajęć rozbudziła wyobraźnię i pozwoliła uczestnikom wykazać się inwencją artystyczną. Wydarzenie pokazało, jak ważne jest łączenie nauki z zabawą, aby najmłodsi mogli rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i inspirującym otoczeniu.
Biblioteka w Olkuszu zaprasza wszystkich zainteresowanych kolejnymi spotkaniami z cyklu Uczymy się czytać z Biblioteką”. To doskonała okazja, by wspierać rozwój czytelniczy dzieci oraz spędzić czas w miłej atmosferze pełnej pozytywnej energii.
Według informacji z: Biblioteka Olkusz
Ostatnie Artykuły

Nad Nerką ma powstać park, który zatrzyma wodę i przyciągnie spacerowiczów

Wielkanocny stół w Dworku Marzeń przywołał dzieciństwo dorosłym gościom

Policjanci z Olkusza ostrzegają przed świąteczną luką, którą wykorzystują złodzieje

Tłumy ósmoklasistów w „Kaziku” pokazały, że liceum potrafi zaskoczyć

Wolbromscy rolnicy mogą pokazać swoje gospodarstwa i sięgnąć po nagrody

Dolinka znów ożyła wielkanocnym świętem i przyciągnęła całe pokolenia

Wielkanocne stoły i ciepłe słowa w Olkuszu podczas spotkania seniorów

Trójka z Olkusza wygrywa ręczną po karnych i zgarnia awans dalej

Wielkanocne śniadanie w DPS-ie pokazało, że sąsiedztwo w Olkuszu ma siłę

Uczniowie z Olkusza sprawdzą się w konkursie o czyste powietrze

W Olkuszu wielkanocny stół po raz pierwszy stał się wspólnym spotkaniem

Nad wolbromskim zalewem ma wyrosnąć dzień, który łączy ekologię z zabawą

PWiK prostuje doniesienia o odszkodowaniu od ZGH Bolesław w Bukownie

