Policja i straż na olkuskim Rynku - ten gest miał ciężar historii

FOT. KPP w Olkuszu
Na olkuskim Rynku funkcjonariusze Policji i Państwowej Straży Pożarnej złożyli wieniec z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. W uroczystości uczestniczył poczet sztandarowy Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, a całość odbyła się w obecności mieszkańców i przedstawicieli samorządu.
Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu, w wydarzeniu wzięli udział I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Olkuszu kom. Tomasz Mosur oraz Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu mł. bryg. mgr inż. Mateusz Podsiadło. Wspólnie złożyli wieniec i oddali hołd twórcom Konstytucji 3 Maja.
Uroczystość miała spokojny, ale wyraźnie podniosły charakter. Mundurowi pokazali obecnością, że pamięć o 3 maja nadal łączy służby, samorząd i mieszkańców Olkusza w jednym, mocnym geście.
na podstawie: KPP w Olkuszu.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (KPP w Olkuszu). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

W Bukownie policjanci pokazali seniorom najgroźniejsze triki oszustów

„Dziadek do Orzechów” w nowym rytmie - świąteczny balet z rozmachem

Angielski na słuch i precyzję - młodzi olkuszanie sprawdzili się w dyktandzie

Małe kotki w bibliotece - przedszkolaki odkrywały Żuradę od środka

Ptasi koncert w olkuskiej bibliotece - dzieci zrobiły tu prawdziwą furorę 🐦

Darmowe szczepienia przeciw meningokokom dla najmłodszych w powiecie olkuskim

Blisko 100 nowych ochotników rozpoczęło szkolenie w małopolskim WOT

Sąd szuka następców prawnych współwłaściciela działki w Starym Bukownie

Na olkuskim rynku rozdadzą zioła. Powiat szykuje pachnącą akcję

Ada Lovelace wróciła do Olkusza - i rozpaliła dyskusję o geniuszu

Świadek zatrzymał pijanego kierowcę pod Olkuszem. Miał ponad 2 promile

Olkusz znów stawia na budżet obywatelski – mieszkańcy mają głos

Scania łamała zakaz na DK94 - policjanci przerwali ryzykowny przejazd

