MOK Olkusz: Kino na szpilkach
10 marca Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zorganizował święto dla pań Kino na szpilkach. W programie przewidziano film Kobieta sukcesu” w reżyserii Roberta Wichrowskiego, akcję happy seats, targi zdrowia i urody, konkursy, poczęstunek, a przede wszystkim dobrą zabawę.
Piotr Skrzynecki złożył piękne życzenia wszystkim paniom nic to, że w Dniu Mężczyzn, a może i dobrze, bo kobiety zasługują na Dzień Kobiet przez cały rok, codziennie zapewnił.
Niespodzianki zaczęły się od razu. Każda z pań, która trafiła na szczęśliwy fotel z kuponem, odebrała atrakcyjną nagrodę.
Komedia romantyczna, zaprezentowana przez nasze ulubione kino Zbyszek, podobała się i panie wyszły uśmiechnięte. W holu czekał na nie szampan, a w kawiarni poczęstunek. Ale to nie był koniec przyjemnych zaskoczeń. Odbyło się losowanie szczęśliwych miejsc i konkurs na melodię filmową.
Na stoisku Oriflame można było obejrzeć i wygrać kosmetyki, porozmawiać z konsultantką.
Studio Aleksandrowicz oferowało nie tylko prezenty w postaci zaproszeń na zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne na miejscu udzielano porad, badano włosy, wiele pań skorzystało z możliwości zrobienia fryzury i manikiuru hybrydowego. Nieskazitelne paznokcie, lśniące włosy, obok kieliszek szampana… Powiew luksusu…
Stoisko Silver Craft prezentowało rękodzieło artystyczne, w tym przepiękne wyroby szydełkowe, na sąsiednim stoisku kusiła niemiecka chemia gospodarcza.
Wyższa Szkoła Biznesu z Dąbrowy Górniczej zasponsorowała atrakcyjne vouchery. Warto wspomnieć, że uczelnia zdobyła 5. miejsce w rankingu szkół wyższych miesięcznika Perspektywy”, co powinno zachęcić przyszłych studentów.
Przewodnikiem po wszystkich atrakcjach był Piotr Skrzynecki, który prezentował je w sposób nieodparcie kuszący. Kobiety lubią być kuszone, rozpieszczane i doceniane; żywimy nadzieję, że tego wieczoru udało nam się każdej z uroczych pań to zapewnić.
Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu,
mok.olkusz.pl/index.php/aktuwalnosci/1080-kino-na-szpilkach-2
Autor: krystian