Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

10 marca Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu zorganizował święto dla pań – Kino na szpilkach. W programie przewidziano film „Kobieta sukcesu” w reżyserii Roberta Wichrowskiego, akcję happy seats, targi zdrowia i urody, konkursy, poczęstunek, a przede wszystkim dobrą zabawę.

DSC 0009 2DSC 0001

Piotr Skrzynecki złożył piękne życzenia wszystkim paniom – nic to, że w Dniu Mężczyzn, a może i dobrze, bo kobiety zasługują na Dzień Kobiet przez cały rok, codziennie – zapewnił.

DSC 0010DSC 0016

Niespodzianki zaczęły się od razu. Każda z pań, która trafiła na szczęśliwy fotel z kuponem, odebrała atrakcyjną nagrodę.

Komedia romantyczna, zaprezentowana przez nasze ulubione kino Zbyszek, podobała się i panie wyszły uśmiechnięte. W holu czekał na nie szampan, a w kawiarni poczęstunek. Ale to nie był koniec przyjemnych zaskoczeń. Odbyło się losowanie szczęśliwych miejsc i konkurs na melodię filmową.

DSC 0008DSC 0009

DSC 0014DSC 0024

Na stoisku Oriflame można było obejrzeć i wygrać kosmetyki, porozmawiać z konsultantką.

Studio Aleksandrowicz oferowało nie tylko prezenty w postaci zaproszeń na zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne – na miejscu udzielano porad, badano włosy, wiele pań skorzystało z możliwości zrobienia fryzury i manikiuru hybrydowego. Nieskazitelne paznokcie, lśniące włosy, obok kieliszek szampana... Powiew luksusu...

DSC 0005DSC 0017

DSC 0012DSC 0031

Stoisko Silver Craft prezentowało rękodzieło artystyczne, w tym przepiękne wyroby szydełkowe, na sąsiednim stoisku kusiła niemiecka chemia gospodarcza.

DSC 0023DSC 0025

Wyższa Szkoła Biznesu z Dąbrowy Górniczej zasponsorowała atrakcyjne vouchery. Warto wspomnieć, że uczelnia zdobyła 5. miejsce w rankingu szkół wyższych miesięcznika „Perspektywy”, co powinno zachęcić przyszłych studentów.

Przewodnikiem po wszystkich atrakcjach był Piotr Skrzynecki, który prezentował je w sposób nieodparcie kuszący. Kobiety lubią być kuszone, rozpieszczane i doceniane; żywimy nadzieję, że tego wieczoru udało nam się każdej z uroczych pań to zapewnić.

DSC 0021DSC 0013