Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

15 listopada 2017 roku miało miejsce uroczyste przekazanie nowego wyposażenia jednostkom ochotniczej straży pożarnej z terenu gminy Olkusz. Strażacy z Kosmolowa i Żurady otrzymali pompy szlamowe, ochotnicy z Zawady i Zedermana po dwa zestawy ubrań ochronnych, natomiast do Braciejówki powędrował zestaw ratowniczy PSP R-1 z szyną Kramera i deską ortopedyczną. Projekt zyskał dofinansowanie w ramach programu pomocy finansowej dla gmin na zapewnienie gotowości bojowej jednostkom OSP z terenu Województwa Małopolskiego.

Sprzęt dla OSP

- Jak już wielokrotnie udowodniliśmy, potrzeby strażaków ochotników są dla nas bardzo ważne. Każdego roku udaje nam się w miarę naszych możliwości wygospodarować pieniądze na doposażanie jednostek i remonty strażnic – komentuje burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik.

Sprzęt dla OSP

Łączna wartość zadania wyniosła 31 308 zł. Zakup został dofinansowany w kwocie 14 742 zł.

Sprzęt dla OSP

Sprzęt dla OSP

Projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

Logo Województwa Małopolskiego


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.