26 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 5 rozpocznie się cykl bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez KSK Szkolenia. Uczestnicy kursów mogą zdobyć zawód Mechanik maszyn i urządzeń drogowych (kod zawodu 834201) oraz uprawnienia Operatora Maszyn Drogowych. Zapisy potrwają do 8 czerwca.

Egzaminy państwowe (w kwalifikacji B1 - eksploatacja maszyn i urządzeń drogowych oraz kwalifikacji B2 - wykonywanie robót drogowych) prowadzone są przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w okresach: styczeń-luty 2019 oraz czerwiec-lipiec 2019.

Dodatkowo w ramach kursu uczestnik zdobywa uprawnienia Operatora Maszyn Drogowych (po zdaniu egzaminu przed komisją powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie) absolwent otrzymuje Świadectwo i Książeczkę operatora maszyn drogowych (każdy uczestnik kursu ma do wyboru 2 maszyny drogowe np. koparka, koparko-ładowarka, ładowarka, walec drogowy, równiarka lub inne).

Po zdaniu egzaminu wewnętrznego, absolwent otrzymuje również zaświadczenie o ukończeniu kursu brukarza oraz uprawnienia do obsługi zagęszczarek i ubijaków wibracyjnych.

Kurs jest bezpłatny.

Warunkiem udziału w kursie jest podpisanie i złożenie wymaganych dokumentów (dokumenty do pobrania są na stronie kskbiznes (zakładka aktualności) maszyny budowlane i drogowe) oraz dokonanie opłaty wpisowej 200 zł w formie kaucji zwrotnej, po zdaniu egzaminów państwowych w pierwszym terminie.

Załatwiamy wszystkie formalności dotyczące egzaminu OKE na tytuł zawodowy oraz przed komisją IMBiGS. Egzaminy teoretyczne i praktyczne prowadzony jest w naszym ośrodku egzaminacyjnym.

Nauka odbywa się systemem zaocznym - soboty i niedziele.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest: ukończenie 18 lat oraz wykształcenie minimum podstawowe/gimnazjum.

Zajęcia odbywać się będą w OLKUSZU.

Termin rozpoczęcia kursu 26.05.2018 r. OLKUSZ - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 ul. CEGIELNIANA 24 godz. 8.00.

Kontakt i dalsze informacje: 577 435 229, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Plakat


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.