Przyjęcie urodzinowe 11-latki zakończone policyjną interwencją

Dziewczynka, która została zaproszona na urodziny swojej rówieśniczki, podczas zabawy spadła z huśtawki i trafiła do szpitala w Krakowie. Na szczęście obrażenia nastolatki nie były groźne i po badaniu 11-latka wróciła do domu. Okazało się, że opiekunowie imprezy urodzinowej byli nietrzeźwi, mieli ponad promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (23.05.2018r.) około godziny 20.00 w gminie Olkusz. Podczas urodzinowego przyjęcia 11-letniej dziewczynki doszło do przykrego wydarzenia. W czasie zabawy zerwała się huśtawka przymocowana do drzewa, na której siedziały dwie dziewczynki. W wyniku upadku jedna z nich doznała urazu i trafiła do dziecięcego szpitala w Krakowie, gdzie została poddana badaniom lekarskim. Na szczęście upadek nie był groźny i dziewczynka, pod opieką rodziców, wróciła do domu.

Policjanci, którzy zostali wezwani na interwencję wyczuli woń alkoholu od organizatorów imprezy. W zawiązku z tym przebadali ich na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się, że nieodpowiedzialni rodzice, którzy mieli sprawować opiekę w trakcie przyjęcia urodzinowego swojej córki, byli nietrzeźwi – ojciec miał ponad 1,1 promila a matka 1,8 promila. Sprawa trafiła na komendę. Policjanci będą wyjaśniać czy nietrzeźwi rodzice narazili na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu małoletnie dzieci.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.