Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

 

19 maja, podczas IX Chrzanowskiej Wiosny Artystycznej im. Aliny Szczupider "A w sercu ciągle maj...", Olkuski Uniwersytet Trzeciego Wieku przy MOK otrzymał zaszczytne pierwsze miejsce i piękny puchar.

nagroda

Celem Wiosny Artystycznej jest zaprezentowanie dorobku artystycznego zespołów działających pod patronatem uniwersytetów trzeciego wieku. Często właśnie ten trzeci wiek jest okresem, kiedy ludzie odkrywają w sobie nowe talenty, nowe pasje i po prostu... odważnie i z zapałem je realizują. Dlatego przy uniwersytetach trzeciego wieku działa wiele grup artystycznych mających imponujący dorobek, mogących się poszczycić wieloma wspaniałymi dziełami czy znakomitymi występami. Tak też jest z naszym UTW. Bogactwo form i treści, pasja, talenty, cała dusza włożona w działanie... i to przekłada się na sukcesy.

Dla Asi Szarras 2

 

Podczas tegorocznego przeglądu artystycznego w Chrzanowie OUTW reprezentowali: Grupa Malarska prowadzona przez Klaudię Zub-Piechowicz ze swoimi cudnymi obrazami, Chór pod dyrekcją Mirosławy Nadymus, Anna Sułek i Bożena Niewiara prezentujące rękodzieło artystyczne, zespół ATRAM i wreszcie znakomita para taneczna – Krystyna Wodecka i Stanisław Serafin.

nagroda1

Każdy z uniwersytetów biorących udział w IX Chrzanowskiej Wiośnie Artystycznej zaprezentował się bardzo pięknie, barwnie i ciekawie, jednak puchar Prezesa UTW w Chrzanowie trafił do OUTW za całokształt działań artystycznych.

received 207746723360303

Gratulacje dla utalentowanych studentów Olkuskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, gratulacje dla wszystkich pełnych pasji instruktorów, gratulacje dla Koordynatorki OUTW Zdzisławy Gardeły, która to wszystko tak wspaniale ogrania i podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu.