Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Pikniki rodzinne w Olkuszu

W miniony weekend policjantki z Olkusza wraz z technikiem kryminalistyki uczestniczyli w dwóch festynach rodzinnych zorganizowanych przez Zarząd Osiedla Młodych oraz Zarząd Osiedla Pakuska w Olkuszu. Dla mieszkańców tych społeczności lokalnych przygotowano różne atrakcje.

Policjanci również chętnie przyłączają się do takich działań profilaktycznych promując bezpieczeństwo wśród dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogli usiąść za kierownicą radiowozu, by poczuć się jak prawdziwy policjant. Do stoiska ustawiała się kolejka zaciekawionych dzieciaków, które chciały zobaczyć jak pobiera się odciski palców. Każde z nich mogło odbić swoje ślady linii papilarnych na specjalnych kartach daktyloskopijnych. Uczestnikom pikników policjantki wręczały upominki.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.