Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Dziewczynka przewróciła się na chodniku i uderzyła w betonowy słup, z którego wystawał metalowy pręt. Policja poszukuje właściciela

3 grudnia 2018 roku około godziny 16 na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu pomiędzy budynkiem tzw. „Skarbka” a budynkiem banku, 6-letnia dziewczynka szła z mamą i potknęła się o stojące na chodniku elementy słupa betonowego, z którego wystawał metalowy pręt. W skutek tego dziewczynka przewróciła się i uderzyła głową w metalowy element. 6-latka doznała rany w okolicy czoła i trafiła do szpitala w Olkuszu, gdzie lekarz udzielił jej pomocy medycznej.

Aby uniknąć podobnych sytuacji Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu, zabezpieczył niebezpieczne przedmioty i usunął je z miejsca.

Olkuska policja zwraca się z prośbą do osób, które mają informacje na temat właściciela betonowych elementów. W powyższej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie, nr tel. 32 6478 234 lub 997.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.