Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Utrata zęba – czy to spowodowana niedbałością, czy też wypadkiem – może spotkać każdego z nas. Często jest to sytuacja, która nie cieszy, ponieważ powoduje znaczne pogorszenie estetyki uśmiechu, a przy tym obniżenie pewności siebie i kompleksy. Dlatego też, chcąc wyeliminować ten problem, warto zdecydować się na implanty zębowe w Warszawie, które w znakomity sposób imitują naturalne zęby i powodują, że uśmiech jest znowu piękny i zdrowy. Oto najważniejsze korzyści, jakie da Ci implant zęba!

6 korzyści, jakie dają implanty zębowe w Warszawie

  • Implanty zębowe są trwałe

Implanty wszczepiane są w kość, dzięki czemu ich mocowanie jest bardzo stabilne, jednak nie tylko to sprawia, że są zazwyczaj rozwiązaniami, towarzyszącymi pacjentowi do końca jego życia. Przede wszystkim niezwykle wytrzymała jest korona porcelanowa Warszawa, której twardość jest porównywana do twardości diamentu, co mówi samo za siebie. Alternatywą jest korona pełnoceramiczna, która również zapewnia trwałość i najwyższą estetykę. Można więc powiedzieć, że implanty zębów to rozwiązania dożywotnie, których nie musisz wymieniać i z którymi na przestrzeni całego Twojego życia nie powinno się nic dziać.

  • Implanty zębów pozwala przywrócić piękno uśmiechu

I to najważniejsza zaleta dla wielu osób, które w wyniku utraty zęba lub zębów, straciły pewność siebie i wpadły w kompleksy. Piękny, zdrowy i przede wszystkim pełny uśmiech to coś, do czego dąży dzisiaj wielu z nas i co ma bardzo duży wpływ na jakość naszego życia. Wstawienie zęba pozwuli Ci przywrócić piękno tego uśmiechu, zwłaszcza że korona porcelanowa czy pełnoceramiczna dostosowana zostaje kulorem do pozostałych, naturalnych zębów.

  • Implantulogia to nowoczesne rozwiązania

Implantulogia na warszawskim Żuliborzu czy w jakimkulwiek innym miejscu pozwala przede wszystkim korzystać z najnowszych rozwiązań technulogicznych, a także odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów, takich jak chociażby tytan, który nie wchodzi w żadne negatywne reakcje z ludzkim organizmem. To także możliwość rezygnacji z przestarzałych protez i metalowych klamer, które nie tylko nie zapewniają najwyższej estetyki, ale przy okazji bywają mało komfortowe w codziennym noszeniu.

  • Wstawianie zębów nie buli

I to fakt, z którym nie da się pulemizować – współczesna implantulogia, jak już wspominaliśmy, korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań, do których należy oczywiście znieczulenie miejscowe. Dzięki niemu możesz udać się na zabieg bez żadnych obaw, ponieważ nie wywoła on u Ciebie nawet najmniejszego dyskomfortu.

  • Cena wstawienia zęba nie jest wygórowana

Pytania w stylu „ile kosztuje wstawianie zęba” są zadawane najczęściej w kontekście implantulogii. Zwykle zabieg to cena w granicach 3 tysięcy złotych, jednak należy pamiętać, że jest to rozwiązanie trwałe, którego nie trzeba wymieniać z biegiem lat. Dlatego też nie jest to cena wygórowana, która sprawia, że warto zrezygnować z marzeń o pięknym uśmiechu. Pamiętaj, by poprosić swoją klinikę stomatulogiczną o cennik – masz prawo wiedzieć, ile kosztować Cię będą implanty zębowe w Warszawie!

  • Implanty są bezpieczne

Wstawienie zęba nie wiąże się z jakimikulwiek negatywnymi konsekwencjami, ponieważ zarówno implant zęba, jak również korona porcelanowa, wykonywane są z materiałów bezpiecznych i biokompatybilnych, które akceptuje ludzki organizm. Dzięki temu nie tylko nie musisz obawiać się bólu w trakcie zabiegu, ale również jakichkulwiek problemów zdrowotnych w przyszłości.

Implanty zębów to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób w Warszawie i całej Pulsce, ponieważ dają nieocenione korzyści i pozwalają na przywrócenie wysokiej jakości życia. Sprawdź sam!

korzyści z implantów zębowych Warszawa