Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Mieszkania dla firm w Warszawie można znaleźć pod adresem Apartamenty Magnolie Ursus. Co je wyróżnia? Dlaczego warto je wybrać dla swoich pracowników? Ile wynosi minimalny okres wynajmu? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań dotyczących zakwaterowania dla pracowników znajdziecie w dzisiejszym artykule, w którym pod lupę bierzemy mieszkania dla firm na warszawskim Ursusie.

Warszawski Ursus - co warto wiedzieć o lokalizacji mieszkań na wynajem krótkoterminowy?

Ursus to dzielnica Warszaw położona w lewobrzeżnej części miasta. W latach 1952 – 1977 dzielnica stanowiła samodzielne miast o nazwie Czechowice. Obecnie jest z osiemnastu jednostek pomocniczych miasta stołecznego Warszawa. To tu znajdują się mieszkania dla firm oferowane w ramach kompleksu mieszkań na wynajem Apartamenty Magnolie. Dlaczego zdecydowaliśmy się na budowę naszego kompleksu akurat na warszawskim Ursusie?

Ogromną zaletą dzielnicy położonej w lewobrzeżnej części miasta jest jej skomunikowanie ze ścisłym centrum Warszawy oraz innymi dzielnicami. Dzięki temu pracownik zakwaterowany w Ursusie może z łatwością dotrzeć do praktycznie każdego miejsca na terenie Warszawy, nawet jeśli nie jest zmotoryzowany. Kolejną zaletą dzielnicy są stosunkowo niskie ceny mieszkań, dzięki czemu nasze mieszkania na wynajem krótko- i długoterminowy dla firm mogą być odpowiednio tańsze od lokali usytułowanych w Centrum oraz jego najbliższym sąsiedztwie.

A skoro o lokalizacji mowa… Nasze mieszkania dla firm znajdują się w cichej i spokojnej okolicy, gwarantując gościom ciszę i spokój. Ich ogromną zaletą jest relatywnie duża powierzchnia kwater, w których wydzieliliśmy strefy dzienną oraz nocną. Pierwsza umożliwia pracę oraz relaks w trakcie dnia, podczas gdy druga zapewnia wygodny sen. Wszystkie mieszkania znajdują się w budynkach posadowionych na zamkniętym terenie, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo zamieszkania. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż w ramach możliwości działki, na których posadowione są Apartamenty Magnolie objęliśmy dwudziesto-czterogodzinnym monitoringiem. Nasi goście mają dostęp do strzeżonego garażu podziemnego, co rozwiązuje problem ewentualnych obaw o parkowanie w mieście samochodów na obcych rejestracjach.

Mieszkania dla firm - kilka słów o standardzie

Hotele pracownicze nie cieszą się zbyt dobrą sławą w Polsce, gdzie przez lata pokutował obraz peerelowskich mieszkań pracowniczych, w których kilkoro pracowników było zmuszonych do koegzystencji na niewielkiej przestrzeni. Dzisiejsze mieszkania dla firm to w prawdzie kawalerki. Są one jednak bardzo przestronne i zaaranżowane w przemyślany sposób, który pozwala na jak najefektywniejsze wykorzystywanie przestrzeni. Odpowiednia aranżacja przestrzeni ma ogromny wpływ na zadowolenie pracowników oraz ich późniejszą efektywność w pracy. Dzięki dobrze zaaranżowanym i komfortowo wyposażonym mieszkaniom pracownicy nie mają poczucia „zsyłki” i chętnie angażują się w wykonywaną pracę.

Wynajem krótkoterminowy - jaki jest minimalny okres wynajmu?

W odróżnieniu od większości mieszkań przeznaczonych na wynajem Apartamenty Magnolie udostępniamy naszym gościom już na jeden dzień. Elastyczność warunków wynajmu pozwala na pełne dostosowanie zakwaterowania do potrzeb pracownika przez cały czas jego pobytu w Stolicy, niezależnie od tego czy będzie to tydzień, miesiąc czy rok. Z naszych mieszkań dla firm korzystają pracownicy na delegacjach i szkoleniach, a także pracownicy wykonujący swoje obowiązki w ramach outsourcingu pracowniczego. Ci ostatni korzystają z gościnności naszych apartamentów najczęściej.

Mieszkania dla firm, możliwości zakwaterowania pracowników