Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Zatrzymano 35-latka, który miał przy sobie marihuanę

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zatrzymali mężczyznę, który w plecaku miał marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w nocy z 10 na 11 kwietnia br. Podczas patrolu osiedla mieszkaniowego w Olkuszu, policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok nerwowo się zachowywał. Postanowili sprawdzić co jest tego powodem, zatrzymali radiowóz i podeszli do niego. Okazało się, że w plecaku, który miał mężczyzna, policjanci znaleźli woreczek foliowy z marihuaną. 35-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. W miejscu zamieszkania mężczyzny, policjanci znaleźli jeszcze kilka gram substancji, której posiadanie jest zabronione prawem. Mundurowi łącznie zabezpieczyli około 50 gramów marihuany.

11 kwietnia br. mężczyzna usłyszał zarzut w tej sprawie. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.