Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Wynajem toalety przenośnej to usługa, która pozwala na uzyskanie dostępu do toalety także w tych miejscach, w których nie ma standardowego węzła sanitarnego. Wówczas przenośne WC może idealnie spełnić tę rolę!

Na placach budów, podczas różnego rodzaju imprez, przy parkach i plażach, w trakcie zawodów sportowych – to tylko niektóre przykłady zastosowania przenośnej toalety.

Nowoczesna przenośna toaleta doskonale sprawdzi się wtedy, gdy konieczne jest zapewnienie użytkownikom możliwości korzystania z toalety. Jej wynajem jest wtedy najkorzystniejszym cenowo rozwiązaniem, które umożliwia uzyskanie toalety wybranego typu. Dodatkowo, klient może skorzystać wtedy z dodatkowych usług serwisowych.

Profesjonalny wynajem i serwis przenośnych toalet świadczony jest obecnie przez wiele firm. W Warszawie usługi te świadczy między innymi firma WC Chatka, która od lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze w tym zakresie. Więcej informacji o jej ofercie można znaleźć na stronie.

Jak dokładnie serwisuje się przenośne WC? Czy warto zdecydować się na dopłatę do tego rodzaju usługi? Zapraszamy do sprawdzenia naszych porad!

Przenośna toaleta – kompleksowy serwis

Aby toaleta przenośna mogła działać niezawodnie, powinna być regularnie serwisowana. W tym celu serwis najlepiej powierzyć specjalistom w tej zakresie!

Kompleksowy serwis sprawi, że toaleta będzie zawsze czynna, świeża, czysta, a także bezpieczna i komfortowa dla użytkowników.

W ramach serwisu świadczy się poniższe usługi:

  • systematyczne opróżnianie zbiornika toalety z zanieczyszczeń, jego mycie i dezynfekowanie
  • zastosowanie w toalecie specjalnego preparatu odkażającego i chroniącego przed nieprzyjemnymi zapachami
  • kompleksowe mycie i dezynfekcja kabiny WC
  • uzupełnienie materiałów eksploatacyjnych, na przykład papieru toaletowego, płynu do dezynfekcji rąk, mydła, wody
  • wykonanie niezbędnych napraw

Po takich zabiegach przenośne toalety są znów gotowe do użytkowania!

Częstotliwość prowadzenia serwisu toalet jest zależna przede wszystkim od liczby osób, które z nich korzystają. W przypadku dużych eventów serwis prowadzi się praktycznie codziennie, natomiast w przypadku umieszczenia toalety na placu budowy rekomenduje się prowadzenie serwisu co kilka tygodni. Systematyczny serwis gwarantuje, że toaleta będzie działać niezawodnie.

Przenośna toaleta z serwisem – kompleksowa obsługa!

Przenośna toaleta – czy warto dopłacać do serwisu?

Najczęściej wypożyczalnia toalet przenośnych daje swoim klientom możliwość wynajmu bez usługi lub też z usługą polegającą na serwisie. W pierwszym przypadku cena będzie niższa, natomiast w drugim odpowiednio wyższa, niemniej jednak nie jest to bardzo wysoki wydatek.

Cena za toalety przenośne jest wtedy kalkulowana indywidualnie na podstawie liczby osób mających korzystać z wyposażenia oraz czasu wynajmu. Wycenę można otrzymać także przez internet, wysyłając do firmy prośbę o przygotowanie wyceny lub też korzystając ze specjalnych kalkulatorów.

Ze względu na komfort oraz bezpieczeństwo wynajem toalet przenośnych najlepiej wybrać wraz z serwisem. W ten sposób każda toaleta będzie cały czas spełniała swoją rolę i zapewniała użytkownikom maksymalny komfort!

Podsumowując, gdy potrzebna jest przenośna toaleta wynajem wraz z usługą serwisową będzie najlepszym rozwiązaniem – wtedy toaleta będzie zawsze przygotowana dla użytkowników!