Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Szpital Dworska to przede wszystkim doskonale wyposażony blok operacyjny na którym przeprowadza się wiele różnego rodzaju operacji ortopedycznych. Od roku 2019 Szpital Dworska świadczy również profesjonalne zabiegi chirurgi ogólnej.

W tej prywatnej placówce medycznej od wielu lat pacjenci korzystają z różnych procedur medycznych w jednym miejscu. Na uwagę zasługuje również fakt, że niezwykle wygodnie można zarejestrować wizytę u specjalisty za pośrednictwem strony internetowej https://dworska.pl/ lub telefonicznie.

Komfort pacjenta jest jednym z najważniejszych priorytetów Szpitala Dworska. Z tego też względu na każdym kroku można dostrzec wiele różnego rodzaju udogodnień, które sprawiają, że czas spędzony w Szpitalu Dworska może być zapamiętany zdecydowanie pozytywnie. Nowoczesne sale chorych wyposażone są w funkcjonalne łóżka pneumatyczne marki Hill - Rom, a każda sala operacyjna jest klimatyzowana i wyposażona we własną łazienkę.

Dla wygody pacjentów została udostępniona oferta filmowa firmy Netflix na 60 calowych ekranach telewizyjnych, jest dostępna również woda, kawa i herbata oraz posiłki wydawane w ramach elastycznego cateringu dopasowanego do wymagań nawet najbardziej wymagających. Warto jeszcze dodać, że dla rodziców z dziećmi dostępna jest specjalnie wydzielona bawialnia, aby umilić pociechom spędzanie czasu w oczekiwaniu na wizytę u specjalisty.

Poradnia Szpitala Dworska koncentruje się na wyspecjalizowanej diagnostyce pacjentów oraz zajmuje się ich nieoperacyjnym leczeniem. Natomiast blok operacyjny jest wyposażony w nowoczesne urządzenia znanych marek, między innymi Siemens, Arthrex, General Electric i inne. Warto też odnotować fakt, że wszystko odbywa się w jednym miejscu dla lepszej wygody samego pacjenta, a więc konsultacja z lekarzem, później operacja i rehabilitacja. Z tego względu wszystkie procedury są dopasowane pod indywidualne potrzeby chorych. Na uwagę zasługuje również fakt, że Szpital Dworska stosuje urządzenia Game Ready służące efektywnej terapii za pomocą zimna.

Co wyróżnia Szpital Dworska pośród innych szpitali w Krakowie?