UM Olkusz: ŚP. HENRYK KAMIŃSKI

1 min czytania
UM Olkusz:  						ŚP. HENRYK KAMIŃSKI

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że w wieku 74 lat zmarł Henryk Kamiński Przewodniczący Rady Miejskiej Olkusza w 1999 roku oraz radny Rady Miejskiej w latach 1994 1998 oraz 1998 - 2002.

Łącząc się w bólu i żałobie, składamy w imieniu własnym oraz całego olkuskiego samorządu wyrazy szczerego, głębokiego współczucia dla całej, pogrążonej w żalu rodziny.

Jan Kucharzyk Przewodniczący Rady Miejskiej w OlkuszuRoman Piaśnik Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz

Henryk Kamiński był znanym i cenionym nauczycielem i wychowawcą młodzieży. W latach 1973 1991 śp. Henryk Kamiński był nauczycielem fizyki w I Liceum Ogólnokształcącym w Olkuszu, a w latach 1991 2006 nauczycielem i dyrektorem olkuskiego Zespołu Szkół nr 1, czyli popularnego Mechanika”. Pogrzeb śp. Henryka Kamińskiego odbędzie się w sobotę 21 listopada o godzinie 9.00 w Domu Przedpogrzebowym w Olkuszu.

Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu,

umig.olkusz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7585:sp-henryk-kaminski&catid=14&lang=pl&Itemid=167

Autor: krystian