Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Starosta Olkuski wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa zaprasza do udziału w spotkaniu, które będzie miało na celu podsumowanie wyników badań współpracy Powiatu Olkuskiego z organizacjami pozarządowymi.

W ramach badań została przeprowadzona ankieta on-line i ankieta telefoniczna oraz wywiady z ponad pięćdziesięcioma organizacjami/przedstawicielami stowarzyszeń, fundacji, związków działających na terenie powiatu olkuskiego. Na spotkaniu z udziałem Starosty Olkuskiego przedstawimy wnioski z badania, by kooperacja Powiatu z III sektorem była coraz bardziej optymalna, profesjonalna i klarowna.

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca br. (czwartek) w godz. 13.00 – 14.30 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Olkuszu.
Serdecznie zapraszamy! Państwa obecność na spotkaniu będzie dla nas nieoceniona.

Prosimy o potwierdzenie udziału dzwoniąc do Wydziału Polityki Społecznej i Promocji Starostwa – tel. 647 88 15 lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.