Najlepsi uczniowie i nauczyciele z Olkusza nagrodzeni przez burmistrza
Najzdolniejsi młodzi mieszkańcy naszej gminy zostali wyróżnieni za swoje wybitne osiągnięcia w nauce, sporcie i sztuce. Burmistrz Roman Piaśnik wręczył nagrody i dyplomy 229 przedszkolakom oraz uczniom szkół podstawowych, doceniając ich trud i zaangażowanie.
  1. Wręczenie nagród przez burmistrza Romana Piaśnika.
  2. Łącznie 229 młodych laureatów z różnych dziedzin.
  3. Specjalne podziękowania dla nauczycieli i rodziców.
  4. Uroczystość odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury.

Podczas uroczystości w Miejskim Ośrodku Kultury, nagrodzono nie tylko uczniów, ale także nauczycieli, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesów młodych mieszkańców naszej gminy. Wyróżnienia te mają na celu motywowanie młodzieży do dalszego rozwoju i pokazywania, że ich wysiłki są dostrzegane i doceniane.

Serdecznie Wam dziękuję za czas, jaki poświęcacie na rozwijanie swoich zainteresowań i naukę. Jestem pewien, że wasza praca zaprocentuje w przyszłości, czego z całego serca Wam wszystkim życzę. Słowa podziękowania kieruję również do waszych nauczycieli i rodziców. To dzięki ich wsparciu było możliwe osiągnięcie celów, jakie sobie postawiliście – mówił burmistrz Roman Piaśnik.

W tym roku burmistrz Roman Piaśnik przyznał aż 229 nagród młodym mieszkańcom za ich wybitne osiągnięcia. Laureaci konkursów i olimpiad odbierali nagrody rzeczowe i dyplomy tuż przed wakacjami, co stanowiło doskonałe zwieńczenie ich całorocznej pracy.

Docenienie młodych talentów oraz ich nauczycieli jest ważnym elementem budowania przyszłości naszej gminy. Wyróżnienia te inspirują do dalszej pracy i pokazują, że warto inwestować w swój rozwój. Tego rodzaju inicjatywy są nie tylko formą nagrody, ale również motywują do dalszych działań.


Na podst. UM Olkusz