Weekendowy tenisowy turniej o mistrzostwo Olkusza na kortach Czarnej Góry

W pierwszy weekend lipca Olkusz stanie się areną tenisowych zmagań, które przyciągną zarówno amatorów, jak i zaawansowanych zawodników. Emocje na kortach OSW „Czarna Góra” gwarantowane – kto zdobędzie tytuł mistrza miasta?
- Turniej tenisowy w Olkuszu na kortach OSW „Czarna Góra” zapowiada sportowe emocje
- Jak dołączyć do tenisowej rywalizacji w Olkuszu i co czeka zwycięzców
Turniej tenisowy w Olkuszu na kortach OSW „Czarna Góra” zapowiada sportowe emocje
Już 5 i 6 lipca mieszkańcy Olkusza oraz okolic będą mogli śledzić rywalizację podczas Otwartego Turnieju o Mistrzostwo Olkusza w Tenisie Ziemnym. Wydarzenie organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a mecze odbędą się na znanych kortach ziemnych OSW „Czarna Góra” przy ulicy Żuradzkiej 19. Start pierwszych pojedynków zaplanowano na godzinę 9:00 w sobotę.
Uczestnicy będą walczyć w trzech kategoriach: otwartej dla kobiet i mężczyzn oraz specjalnej grupie Open PRO przeznaczonej dla bardziej doświadczonych tenisistów. Organizatorzy przewidują dostosowanie systemu rozgrywek do liczby zgłoszeń, a jeśli frekwencja będzie niższa, dodatkowo rozegrany zostanie turniej pocieszenia, by każdy miał szansę na sportową rywalizację.
Jak dołączyć do tenisowej rywalizacji w Olkuszu i co czeka zwycięzców
Zgłoszenia do udziału w turnieju przyjmowane są do czwartku 3 lipca u sędziego głównego Rafała Krawczyka pod numerem telefonu 501 334 727. Wpisowe wynosi 50 zł i należy je uiścić osobiście w dniu rozpoczęcia zawodów w budynku socjalnym na terenie kortów.
Najlepsi zawodnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – oprócz pucharów i dyplomów przygotowano dla nich sprzęt sportowy, który z pewnością umili dalsze treningi. To doskonała okazja, by sprawdzić swoje umiejętności i poczuć ducha rywalizacji na lokalnej scenie tenisowej.
Turniej to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także świetna okazja do integracji miłośników tenisa z regionu. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału lub kibicowania – emocje gwarantowane!
Według informacji z: MOSiR Olkusz
Ostatnie Artykuły

Spartakiada w Olkuszu rozgrzała stadion. 386 młodych na bieżni

W Wolbromiu nad zalewem powstaną dwa nowe miejsca do treningu

Marsz pamięci przejdzie przez Olkusz. Wraca historia olkuskich Żydów

Ekologia i Fundusze Europejskie przyciągnęły ludzi na wolbromski Rynek

Chmielarz w Olkuszu - biblioteka pękła w szwach od pytań i książek

W Jeżówce szykuje się przebudowa drogi. Przetarg obejmie 879 metrów trasy

Pakiety medyczne a zdrowie psychiczne – dlaczego szybki dostęp do specjalistów ma znaczenie?

Jak budować świadomość zdrowotną i podejmować lepsze decyzje?

W Domu Kultury Papiernik zabrzmi finał roku artystycznego CKTiR

Na boisku zamiast w domu. W Kluczach dzieci świętowały z piłką i strażakami

Rabsztyn pękał w szwach - rodzinny piknik zamienił wzgórze w plac zabaw

W Wolbromiu dzieci spotkają policję i straż przed wakacjami

Studenci z Krakowa sprawdzili, jak planuje się rozwój Wolbromia

Rodzinne duety zamknęły sezon w Rabsztynie - w finale liczyły się szybkie nogi i celne rzuty
Przydatne dane teleadresowe
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławiu - kontakt, godziny, świadczenia i pomoc
- Urząd Stanu Cywilnego w Olkuszu - odpisy, zaświadczenia i kontakt
- Gminny Zakład Oczyszczania Ścieków w Małobądzu - kontakt, godziny, awarie
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie Oddział w Olkuszu - kontakt, sprawy i dojazd
- Dom Kultury w Wolbromiu - kontakt, godziny, kino i basen
- ZGK Bolesław - kontakt, godziny, e-BOK i awarie
