Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Piątkowy wieczór 16 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu upłynął w nastroju folkowym. Śpiewało i grało dla Was Stare Dobre Małżeństwo. To jeden z najsłynniejszych polskich zespołów wykonujący poezję śpiewaną, który swego czasu zasłynął wykonaniem poezji Edwarda Stachury. Grupa istnieje od początku lat 8o. i ma wielkie grono fanów w Polsce i poza jej granicami.

DSC 0007

DSC 0012

Stare Dobre Małżeństwo – niezmiennie dobrzy muzycy towarzyszący założycielowi i liderowi zespołu Krzysztofowi Myszkowskiemu. Przez ponad dwie godziny pełna sala wielbicieli słuchała swoich ulubionych, kultowych już piosenek, jak i od dziś ulubionych, najnowszych. Zatem i „Bieszczadzkie anioły” i „Pięćdziesiątka”, czyli po prostu... samo życie.

DSC 0008

Zasłuchani, czasem wtórujący, delektujący się długą ucztą muzyczną fani. Jeśli wzruszenie nie pozwoli im zasnąć, zanucą sobie cicho „Blues o 4 nad ranem”...

DSC 0002


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.