Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

81 nowych policjantów w garnizonie małopolskim

20 marca br. w jednostkach małopolskiego garnizonu Policji służbę rozpocznie 81 nowych funkcjonariuszy.

Najwięcej z nich trafi do Krakowa – 21 osób zasili szeregi Komendy Miejskiej Policji. Również Komenda Wojewódzka Policji zyska nowych funkcjonariuszy. Zasilone zostaną także szeregi komend powiatowych i komisariatów w regionie. Najwięcej bo 9 nowych funkcjonariuszy trafi do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu przydzielonych zostanie 6, natomiast do Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie 5 nowych policjantów. Komenda Powiatowa Policji w Limanowej wzmocniona zostanie przez 4 nowych funkcjonariuszy. Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie, Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu oraz Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu zyskają po 3 młodych adeptów sztuki policyjnej. Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Komenda Powiatowa Policji w Krakowie, Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach i Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zasilone zostaną przez 2 nowych policjantów. W jednostkach Policji w Bochni oraz Zakopanem służbę rozpocznie po 1 nowym funkcjonariuszu.

To pierwsze w tym roku przyjęcie do służby w jednostkach Policji w naszym województwie. W 2017 roku Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie przyjął do służby w podległych jednostkach 300 osób.

Nowo przyjętym policjantom życzymy wielu sukcesów w służbie.

Małopolska Policja cały czas rekrutuje i zaprasza w swoje szeregi. W najbliższym czasie planowane jest kolejne przyjęcie nowych policjantów do służby.

Szukamy młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wykształceniem wyższym, którzy chcieliby zostać policjantami.

Informacje na temat rekrutacji można znaleźć pod numerem telefonu 12 61 54 068, na stronie internetowej małopolskiej Policji http://malopolska.policja.gov.pl/pl/praca-w-policji; jak również można je uzyskać osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy ul. Mogilskiej 109- w sekcji doboru Wydziału Kadr i Szkolenia.

To wymarzona praca dla każdego, kto chce w życiu pomagać innym. Służba w Policji daje szansę na rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, uprawnienia emerytalne po 25 latach służby - to tylko niektóre plusy służby w Policji. Więcej informacji pod adresem: http://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/malopolska-policja-zaprasza-w-swoje-szeregi