Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

W środę 17 października odbyła się XXXIX sesja Rady Powiatu w Olkuszu...ostatnia w takim składzie personalnym. W tym miejscu pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy uznania Panu Staroście Olkuskiemu, Burmistrzom, Wójtom, Przewodniczącym Rady Powiatu i wszystkim Radnym, Członkom Zarządu Rady Powiatu, Sekretarzowi i Skarbnikowi Powiatu Olkuskiego, Dyrektorom wydziałów i wszystkim Pracownikom Starostwa Powiatowego oraz Kierownikom powiatowych jednostek organizacyjnych za pełną zaangażowania pracę na rzecz Mieszkańców i za trud wniesiony w dynamiczny rozwój naszego powiatu.
Dziękujemy za twórczy wysiłek, determinację i mądrość, które sprawiły, że Powiat Olkuski stale się rozwijał. Mamy nadzieję, że pełniona w latach 2014-2018 służba będzie dla Was źródłem satysfakcji i inspiracji do dalszych działań. Jednocześnie życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz uzyskania satysfakcjonujących wyników w nadchodzących wyborach samorządowych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.