Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Tragiczny wypadek w Jaroszowcu

Nie żyje 22-letni mieszkaniec Klucz. Mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych. Pomimo natychmiastowej reanimacji nie udało się go uratować.

Do zdarzenia doszło dzisiaj tj. 20 listopada 2018 roku po godzinie 6 rano na przejściu dla pieszych w Jaroszowcu. Jak wstępnie ustalili policjanci, 39-letni kierowca samochodu osobowego marki Rover potrącił mężczyznę, który prawdopodobnie wtargnął na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżający pojazd. Pomocy poszkodowanemu udzielała policjantka do momentu przyjazdu zespołu medycznego. Pomimo natychmiastowej reanimacji, która trwała kilkadziesiąt minut, 22-letniego pieszego nie udało się uratować.

Na miejscu obecny był prokurator, technik kryminalistyki i biegły sądowy z zakresu wypadków ruchu drogowego. Policjanci z komendy będą ustalać przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.