Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

16 marca w MOK-Centrum Kultury w ramach wystawy fotografików olkuskich 2019 odbyły się warsztaty Antoniego Kreisa „W poszukiwaniu kwiatu paproci czyli o pejzażu subiektywnym”.

DSC 0033

„Fotografią posługuję się, aby uporządkować świat i otaczającą mnie przestrzeń, czyli w zasadzie wszystko, co robię, jest bez względu na wynik fotografią pejzażu, a ponieważ fotografuję miejsca naznaczone obecnością człowieka, zawsze głównym motywem moich prac są... ludzie.”

DSC 0040

Inspirujący, dwugodzinny wykład na temat interpretacji pejzażu przez fotografika. Czym jest pejzaż? Czy istnieją kardynalne zasady, których trzeba przestrzegać, aby zdjęcie pejzażowe było udane? Jakie elementy muszą znaleźć się na fotografii, aby nazywać ją pejzażem. Na te i na wiele innych pytań Antoni Kreis odpowiedział podczas warsztatów. Nie zabrakło omówienia zdjęć mistrzów, jak i uczestników wystawy fotografików olkuskich 2019.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.