Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Blacharstwo lakiernictwo S.M.A.R.T. – 5 zalet, które warto poznać!

Drobne uszkodzenia blacharki i lakieru samochodowego nie muszą wymagać kosztownej naprawy. Dzięki specjalnym technologiom typu S.M.A.R.T. można usunąć je szybko, skutecznie i tanio!

Wielu kierowców odkłada wizytę w serwisie blacharskim i lakierniczym w obawie o bardzo wysokie opłaty. Jednak wtedy, gdy usterka nie jest duża, istnieje szansa, że będzie można ją naprawić, korzystając z technologii S.M.A.R.T.

Aktualnie blacharstwo lakiernictwo S.M.A.R.T. jest coraz popularniejsze – to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych metod, która pozwala na usunięcie uszkodzeń karoserii w ciągu jednego dnia.

Gdy chcemy wykonać takie naprawy lakiernicze czy naprawy blacharskie Warszawa to jedno z wielu miast, w którym są one dostępne – oferuje je między innymi serwis u autoryzowanego dealera Ford Lipski.

Na czym polegają naprawy blacharskie i lakiernicze S.M.A.R.T.? Jakie są najważniejsze zalety tego typu prac? Sprawdź teraz!

Blacharstwo lakiernictwo S.M.A.R.T. – co to jest?

S.M.A.R.T. to skrót pochodzący z języka angielskiego Small and Medium Area Repair Techniques, co można tłumaczyć jako techniki naprawy niewielkich i średnich powierzchni.

Termin ten odnosi się do prac blacharskich i lakierniczych, a także innego typu napraw samochodowych, które odbywają się bez potrzeby demontażu elementów i innych kosztownych procedur.

Taki serwis blacharski i lakierniczy cieszy się aktualnie dużym powodzeniem – jest atrakcyjną alternatywą dla prac prowadzonych standardowymi metodami. Jakie są jego główne zalety?

1. Blacharstwo lakiernictwo S.M.A.R.T. – szybko

Gdy nie chcemy, aby warsztat blacharsko lakierniczy przez dług i czas naprawiał nasz samochód, naprawy typu S.M.A.R.T. będą strzałem w dziesiątkę!

Najczęściej prace wykonuje się w terminie jednego dnia – niektóre warsztat może przeprowadzić nawet na poczekaniu, dlatego to duża oszczędność czasu.

2. Blacharstwo lakiernictwo S.M.A.R.T. – szerokie zastosowanie

Chociaż blacharstwo i lakiernictwo S.M.A.R.T. nie zajmuje dużo czasu, to jednak pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów.

Za pomocą tej metody możliwe jest usuwanie wgnieceń, niewielkich odprysków i rys na lakierze, niewielkich uszkodzeń przedniej szyby, felg samochodowych, plastików, kloszów reflektorów czy też usterek wewnątrz pojazdu.

3. Blacharstwo lakiernictwo S.M.A.R.T. – w niskiej cenie

Wybierając serwis S.M.A.R.T. nie musimy obawiać się, że naprawy po gradobiciu czy niewielkiej stłuczce na parkingu będą bardzo drogie.

Metoda ta na pewno przypadnie do gustu oszczędnym – dzięki niej można pozbyć się nieestetycznych usterek w cenie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Aktualne cenniki można znaleźć na stronach WWW serwisów.

4. Blacharstwo lakiernictwo S.M.A.R.T. – bez lakierowania

Gdy zdecydujemy się na S.M.A.R.T. serwis blacharski Warszawa czy w innym mieście, nie musimy także obawiać się o konieczność lakierowania elementów karoserii.

Usterki naprawia się bezpośrednio na samochodzie – bez demontażu elementów, co dodatkowo przyspiesza prace. Nie ma też potrzeby lakierowania, gdy usuwa się wgniecenia – dobry warsztat blacharski i lakierniczy wykona prace tak, aby po usterce nie pozostał żaden ślad!

5. Blacharstwo lakiernictwo S.M.A.R.T. – dla każdego auta

Warto również wskazać, że S.M.A.R.T. blacharstwo lakiernictwo Warszawa to usługa dla właściciela każdego samochodu – także pojazdów luksusowych, sportowych, oldtimerów.

Fachowo wykonane S.M.A.R.T. lakiernictwo oraz blacharstwo Warszawa czy w innym mieście pozwoli na zachowanie wysokiej wartości pojazdu!