Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Toaletka rodem z filmów

Jesteś na etapie urządzania wymarzonej sypialni? Oprócz łóżka i szafy nie może w niej zabraknąć… toaletki i wygodnego siedziska. Idealny makijaż i perfekcyjna fryzura muszą być przecież wykonane w odpowiednich warunkach.

Jedyna i wymarzona

Kiedyś toaletki były niemal w każdym domu. Ich historia sięga aż XVIII wieku. Jako pierwsze ich funkcjonalność doceniły Angielki – meble te po raz pierwszy pojawiły się w ich domach jeszcze za czasów króla Jerzego IV. Później docierały do innych krajów w Europie, a także na całym świecie. I mimo że z czasem odeszły do lamusa, wiele z pań wciąż z zazdrością patrzyło na filmowe bohaterki, które siedziały przed nimi czesząc włosy czy robiąc makijaż. Być może to właśnie dlatego moda na posiadanie w domu toaletki powróciła jak bumerang. To właśnie ten mebel daje nam poczucie posiadania własnej, wyjątkowej przestrzeni w domu. Możemy w niej przechowywać swoje małe skarby – od kosmetyków, przez akcesoria do włosów, a na biżuterii kończąc. Część z nich możemy wyeksponować na blacie, a część ukryć w szafkach i szufladach.

W sklepie internetowym z meblami www.zona-design.pl znajdziemy toaletki wykonane w różnych stylach i z różnych materiałów. Te proste o geometrycznych kształtach będą strzałem w dziesiątkę dla sypialni urządzonych w nowoczesnym stylu. Pasować będą zarówno te tradycyjne drewniane, jak i zrobione z płyty laminowanej. Z kolei modele z szarym bądź białym blatem i drewnianymi nóżkami idealnie wpiszą się w pomieszczenie urządzone w stylu skandynawskim. Toaletka nie musi oczywiście służyć wyłącznie do wizażu – sprawdzi się również doskonale jako biurko, sekretarzyk czy stolik, na którym możemy postawić książki lub bukiet kwiatów. Pamiętajmy, że toaletka to nie tylko zwykły mebel – może ona również pełnić funkcję dekoracyjną. Jeśli więc chcemy nieco zaszaleć, warto postawić na modele z pięknymi, stylizowanymi nogami. Panie kochające luksus będą natomiast zachwycone tymi meblami w kolorze złotym i srebrnym.

Polecamy toaletki z oferty https://zona-design.pl/meble/toaletki/.

Niezbędne lustro

Trudno wyobrazić sobie toaletkę bez lustra. To jej podstawowy element. Tutaj również mamy pełną dowolność. Wiszące, oparte o ścianę, a może stojące? Wszystko zależy od naszych upodobań. Musi mieć ono jednak odpowiednią wielkość – tak, aby wygodnie zrobić przy nim makijaż, fryzurę czy wykonać zabieg pielęgnacyjny. Sklep internetowy z meblami www.zona.design.pl proponuje zarówno modele o delikatnych i tradycyjnych ramach, jak i te ozdobne, wobec których nie sposób przejść obojętnie. Pamiętajmy też, że jeśli do naszej toaletki nie dociera światło dzienne, powinniśmy dobrać do niej lustro podświetlane.

Odpowiednie siedzisko

Toaletka nie obędzie się też bez wygodnego siedziska. Ono również musi pasować do całego wystroju sypialni. Pole do popisu w tym zakresie jest jednak ogromne. Meblowy sklep internetowy www.zona.design.pl oferuje tradycyjne, a także stylizowane krzesła, designerskie fotele i nowoczesne pufy. Podczas wyboru siedziska musimy jednak uwzględnić nie tylko jego niebanalny wygląd, ale również wygodę i funkcjonalność.