Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

iPhone – czy warto go kupić?

W czołówkach światowych rankingach sprzedaży smartfonów to właśnie iPhone’y pojawiają się najczęściej. Popularność telefonów Apple wydaje się nie słabnąć od momentu, kiedy Steve Jobs po raz pierwszy zaprezentował iPhone’a 2G pierwszej generacji w 2007 roku. Minęło już kilkanaście lat, a smartfony Apple cieszą się niekwestionowanym uznaniem nie tylko wśród gadżetomaniaków, ale także przeciętnych użytkowników, którzy od smartfona oczekują czegoś więcej niż tylko nowoczesnego designu i płynnej pracy. Zatem czy warto kupić iPhone’a?

iPhone: intuicyjny iOS

Zdecydowana większość smartfonów od innych producentów pracuje w oparciu o system Android, dlatego też są opcją bardziej przystępną cenowo. Z kolei iPhone’y wyposażone są w autorski software Apple, czyli iOS. Jest to system operacyjny przeznaczony dla wszystkich urządzeń mobilnych z logo „jabłuszka”, przez co jest idealnie dopasowany do specyfiki iPhone’ów czy iPadów. IOS, wbrew powszechnym opiniom, działa bardzo intuicyjnie, przez co nawet osoby używające wcześniej smartfonów z Androidem nie powinny mieć większych problemów z jego obsługą.

Interfejs w systemie iOS wygląda bardzo przejrzyście, a co najważniejsze, wykazuje się płynną pracą nawet po kilku latach intensywnego użytkowania urządzenia. W dużej mierze jest to zasługa unikalnego charakteru software’u firmy Apple, która znacznie częściej dokonuje niezbędnych aktualizacji systemu niż ma to miejsce w Androidach.

iPhone: nowoczesne technologie

Filozofia firmy Apple od samego początku koncentrowała się na innowacjach, które umożliwią użytkownikom urządzeń w pełni wykorzystywać ich potencjał. Tak się dzieje również w przypadku iPhone’ów, z których każdy kolejny model wyposażony jest w nowatorskie rozwiązania, których próżno szukać w budżetowych smartfonach. Między innymi z tego powodu przeciętna kwota, jaką trzeba zapłacić za nowego iPhone’a dla niektórych okazuje się wartością zaporową, przez co wiele osób sięga po smartfony Apple z rynku wtórnego.

iPhone: jakość wykonania

Smartfony Apple uważane są za bezawaryjne i niezawodne, co ma związek nie tylko z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi zastosowanymi do produkcji podzespołów wewnętrznych, ale również z jakością wykonania obudowy i ekranu. Całość składa się na niezwykle designerski wygląd, choć utrzymany w minimalistycznej, uniwersalnej stylistyce. Użytkownicy iPhone’ów od lat chwalą solidność tworzywa zewnętrznego smartfonów, które jest odporne za zarysowania.

iPhone: pomoc techniczna

Apple staje na wysokości zadania, oferując swoim Klientom pomoc techniczną na wypadek występowania usterek w działaniu systemu iOS czy wadliwych komponentów wewnętrznych. Korzystanie z autoryzowanych serwisów Apple poza gwarancją nie jest jednak tanią inwestycją, dlatego też warto rozważyć usługi nieautoryzowanych, ale w pełni profesjonalnych serwisów Apple. Wymiana szybki w iPhone 11 czy wymiana baterii w iPhone X to nie problem dla specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w serwisowaniu sprzętu Apple. Co ważne, pogwarancyjne serwisy iPhone działają na terenie całej Polski, w tym również w Warszawie, gdzie można liczyć na sprawną i szybką naprawę smartfona.