Praca w Olkuszu – z nami znajdziesz ją najszybciej

Olkusz to miasto w województwie małopolskim, które liczy sobie ponad 35 tysięcy mieszkańców. Miasto jest jednym z ośrodków górnictwa rud ołowiowo-cynkowych. Jest również ważnym punktem handlowym i kulturalnym na mapie kraju. Jeżeli szukasz pracy w Olkuszu, znajdziesz ją na takich stanowiskach jak: kierowca i młodzieży, mechanik rowerowy, spedytor krajowy. Posiadamy także inne oferty pracy w Olkuszu

Trener programowania dla dzieci i młodzieży w Olkuszu

Trener programowania dla dzieci i młodzieży to pracownik, którego zadaniem jest dzielenie się umiejętnościami programistycznymi z najmłodszymi. Żeby podjąć pracę na tym stanowisku konieczna jest znajomość języków programowania, których oczekuje dany pracodawca. Duże szanse na zatrudnienie mają osoby z wykształceniem pedagogicznym lub doświadczeniem w uczeniu dzieci i młodzieży. Na stanowisku trenera programowania oprócz fachowej wiedzy ważny jest dar jej przekazywania, cierpliwość, charyzma, umiejętność autoprezentacji i wystąpień publicznych. Praca w zależności od warunków zaproponowanych przez pracodawcę może mieć charakter stacjonarny lub odbywać się zdalnie. Godziny prowadzenia zajęć ustalane są indywidualnie. Zarobki na tym stanowisku są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od firmy, z którą trener nawiązuje współpracę.

Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił w pracy za granicą, zapoznaj się z naszymi ofertami zatrudnienia na terenie Niemiec np w Bochum

Oferty pracy dla spedytorów krajowych

Spedytor krajowy to pracownik odpowiedzialny za organizację przewozów samochodowych na terenie kraju. Do jego obowiązków należy między innymi monitorowanie i kontrola zleceń transportowych, rozwiązywanie problemów związanych z przewozem towarów, wyszukiwanie ładunków na giełdach transportowych, nadzorowania dokumentacji kosztów, poszukiwanie sposobów na optymalizację kosztów, a także stała współpraca z magazynem. Od kandydatów na stanowisko spedytora krajowego oczekuje się najczęściej doświadczenia na podobnym stanowisku, praktycznych umiejętności organizacji transportu, samodzielności, logicznego myślenia, umiejętności pracy pod presją czasu i pod wpływem stresu, komunikatywnej znajomości języków obcych (język angielski w tej branży jest podstawą). Wielu pracodawców wymaga również wykształcenia kierunkowego (studia na kierunku logistyka).

Praca dla mechaników rowerowych

Mechanik rowerowy to specjalista odpowiedzialny za naprawę, składanie, a także serwisowanie różnego rodzaju rowerów. Żeby podjąć pracę na tym stanowisku nie jest potrzebne specjalistyczne wykształcenie. Bardzo ważna jest natomiast świetna znajomość branży rowerowej i doświadczenia na podobnym stanowisku. Praca w charakterze mechanika rowerowego wymaga dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Pracownik powinien posiadać zamiłowanie do naprawy rowerów, umiejętność myślenia analitycznego, cierpliwość, zdolność do koncentracji na jednym zagadnieniu. Powinien być zdolny do pracy samodzielnej i grupowej.