Nagrody dla laureatów Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym wręczone
W minioną środę w Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wydarzenie zgromadziło liczne grono uczniów, nauczycieli oraz zaproszonych gości.
  1. Wręczenie nagród miało miejsce w sali gimnastycznej.
  2. Obecność przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji.
  3. Podziękowania dla organizatorów i uczestników.
  4. Występy artystyczne dzieci i młodzieży.

Cała uroczystość miała miejsce na sali gimnastycznej, gdzie zgromadziła się cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście. Wśród nich byli m.in. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji kom. Tomasz Mosur oraz Specjalista Wydziału Ruchu Drogowego asp. szt. Jerzy Pałka.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5, Justyna Banyś-Przybylska, otworzyła uroczystość, podkreślając wagę edukacji w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W swoim przemówieniu podziękowała wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom za zaangażowanie w Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. "Edukacja w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest niezwykle ważna i należy ją piastować na każdym etapie rozwoju dzieci i młodzieży" - mówiła pani dyrektor.

Komisarz Tomasz Mosur również wyraził swoją wdzięczność dla uczestników i organizatorów turnieju. "Szczególne podziękowania kieruję do Pani Dyrektor Justyny Banyś-Przybylskiej i pracowników Szkoły Podstawowej nr 5 za współorganizowanie tego konkursu" - powiedział. Przy okazji komisarz życzył dzieciom udanych i bezpiecznych wakacji.

Uroczystość uświetniły występy artystyczne przygotowane przez dzieci i młodzież szkolną. Młodzi artyści zaprezentowali swoje talenty, co stanowiło doskonałe uzupełnienie ceremonii wręczenia nagród.


Na podst. KPP w Olkuszu