Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

28 października w kinie Zbyszek Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu zagościł strach. O 20.00 rozpoczął się Maraton Horrorów w odpowiedniej oprawie i atmosferze.

DSC 0008

Już w hollu można było nabyć strrraszne gadżety, a w foyer krew mroziła straszliwa instalacja, wokół której snuła się złowieszcza mgła. Gdy mgła nieco opadła, powiało grozą. W kościste szpony wpadła pierwsza ofiara...

DSC 0022

DSC 0024

W sali kinowej gromadzili się widzowie – głównie młodzi ludzie. Od razu można było rozpoznać tych z innej rzeczywistości. Ich oczy jarzyły się na czerwono...

DSC 0009

Przed rozpoczęciem projekcji Piotr Skrzynecki przeprowadził konkurs z wiedzy filmowej – na pięciu zwycięzców czekały nagrody – halloweenowe akcesoria przygotowane przez firmę Kuroliszka, która swoje stoisko ustawiła w hollu. Część dochodu ze sprzedaży przeznaczono na warszawską fundację Ratujemy Kundelki.

DSC 0013

Kolejne nagrody czekały na tych, którzy trafili na szczęśliwe fotele oznakowane pod spodem siedziska odpowiednią kartką.

Ten radosny i pełen rozbawienia nastrój wkrótce minął, bo rozpoczął się pierwszy film „Autopsja Jane Doe”. Potem mogło być już tylko gorzej i bardziej krwawo. „Piła: Dziedzictwo” i „Leatherface”, którego z powodu braku regularnej dystrybucji w Polsce nie można poza Maratonem Horrorów obejrzeć.

DSC 0017

Po pięciu godzinach grozy widzowie ostrożnie przekradli się do domów...


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.