Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Trwa XI edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł”

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 11 edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłoszenia policjanta do konkursu może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Formularz oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://www.policjant.niebieskalinia.pl/ oraz www.policja.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2018 roku.

Formularz zgłoszeniowy można przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres „Niebieska Linia”, 02-121 Warszawa ul. Korotyńskiego 13.

Formularz zgłoszeniowy: http://www.policjant.niebieskalinia.pl/formularz.php

Regulamin konkursu: http://www.policjant.niebieskalinia.pl/Regulamin_Konkursu_IV.pdf