UM Olkusz: Zmiana organizacji ruchu - Wszystkich Świętych

1 min czytania

Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Roman Piaśnik informuje o zmianie organizacji ruchu w dniach od 27 października 2023 roku do 2 listopada 2022 roku, mającej na celu upłynnienie ruchu w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych.

Od piątku 27 października od godziny 7:00 do czwartku 2 listopada do godziny 22:00 nastąpi zmiana organizacji ruchu na wjeździe z Drogi Krajowej 94 do cmentarza oraz na ulicach osiedla Piaski, dolotowych do cmentarza. Ruch jednokierunkowy zostanie wprowadzony na ul. Kruszcowej w kierunku ul. Ołowianej oraz ul. Powstańców Śląskich w kierunku ul. Budowlanych.

Szczegółowa mapa przedstawiająca zmianę organizacji ruchu w okresie Wszystkich Świętych dostępna jest poniżej.

Związek Komunalny Gmin Komunikacja Międzygminna” przygotowuje dodatkowe linie zapewniające transport w tym okresie.

Organizacja ruchu Wszystkich Świętych

Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu,

umig.olkusz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9372:zmiana-organizacji-ruchu-wszystkich-swietych-3&catid=14&Itemid=167&lang=pl

Autor: krystian